Note 4 Şarj Hızlı Bitiyor

Eren Karakuş

Hectopat
Daha fazla  
İlk olarak forumda yeniyim yanlış bir şey yaparsam kusuruma bakmayın. İşim acele çünki.

Konuma geçecek olursak note 4 kullanıcısıyım 3 gün önce aldım. Ve şu anda şarj sıkıntısı yaşıyorum. Normal youtube'da şarkı dinlerken note 3 neo ile aynı şekilde azalıyor şarjı fakat oyun oynarken işin rengi değişiyor. Sadece wi-fi açık ekran parlaklığı dibine kadar fakat yine de hızlı gidiyor. Okulda 10 dk tenefüslerde kullanıyorum (6 tenefüs) 10 dk da pek bir şey yapılmıyor (oyun oynamıyorum) ama eve dönerken şarjım %79 oluyor normal midir? Yoksa sadece bende olan sorun mu?

İsterseniz yüklü olan uygulamaları vs. fotoğraf atabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşımında note 4 ü var ben sadece okula götürüp şarkı dinliyor ve fotoğraf çekiliyorum internet paketim yok ama durum böyle. Arkadaşım ise youtubeden şarkı dinliyor facebok giriyor vs. ama onun şarjı daha yavaş azalıyor. Yorum yazıp yardım etmeye çalıştığınız için teşekkür ederim. Telefonu fabrika ayarlarına alıcam, sorun devam etmez inşallah.

Okula tekefonla gidip %79 şarjla dönüp, az gidiyor demek de çok yerinde!
Liseye gidiyorum tenefüste telefon kullanmak yasak bu sanırım sadece bizi okulda böyle. Bende her tenefüs kullanmıyorum telefonu kantine indiğim bahçeye çıktığım oluyor. Telefonu kilitlerken arkadaki uygulamaları kapatıp kilitliyorum ama boş dururken bile şarjım hızlı azalıyor.

Arkadaşımında note 4 ü var ben sadece okula götürüp şarkı dinliyor ve fotoğraf çekiliyorum internet paketim yok ama durum böyle. Arkadaşım ise youtubeden şarkı dinliyor facebok giriyor vs. ama onun şarjı daha yavaş azalıyor. Yorum yazıp yardım etmeye çalıştığınız için teşekkür ederim. Telefonu fabrika ayarlarına alıcam, sorun devam etmez inşallah.

Liseye gidiyorum tenefüste telefon kullanmak yasak bu sanırım sadece bizi okulda böyle. Bende her tenefüs kullanmıyorum telefonu kantine indiğim bahçeye çıktığım oluyor. Telefonu kilitlerken arkadaki uygulamaları kapatıp kilitliyorum ama boş dururken bile şarjım hızlı azalıyor.
Bende note 4 kullanıyorum. Gayet normal değer söylediğiniz. Siz yinede format atın içiniz rahat etsin.

6 saat içerisinde 60 dk oyun oynuyorsun hemde telefon 6 saat beklemede bence %21 güzel bir değer. Bence bir telefon 2 3 saat oyun + sosyal medya ve bunun sonucunda 1 günü çıkarıyorsa benim için başarılıdır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı