Note 4'e 200TL'ye Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Tavsiyesi

Psiko

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, başlıkta belirttigim gibi maksimum 200 liraya bluetooth kulak içi kulaklık istiyorum. Müzik dinlemek için kullanacagım, bu yüzden güçlü bişey istiyorum. Bisiklet sürerken ve uzun yürüyüşlerim de ideal olsun. Kablolu, kulak içi Creative EP630i var. Ondan memnunum, o kalitede ses olursa beni doyurur. Samsung Galaxy Note 4 cihazımla kullanacağım, tavsiyeleriniz için teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablolular, bisikletle pedal çevirirken cebimde jak kısmının dibinden kablo bükülüp içten kırılıyor. 2 tane kulaklık değiştirdim bu yüzden.

Baktım şimdi açıklamada "Müzik dinleyebilme: Hayır, yok." diyor. Sanirim o kulaklıkla müzik dinlenmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablolular, bisikletle pedal çevirirken cebimde jak kısmının dibinden kablo bükülüp içten kırılıyor. 2 tane kulaklık değiştirdim bu yüzden.

Baktım şimdi açıklamada "Müzik dinleyebilme: Hayır, yok." diyor. Sanirim o kulaklıkla müzik dinlenmiyor.
N7100 ve C6112 üzerinde yaptığım testlerde sesi Bluetooth kulaklık üstünden çal yaptığımda ses çalınıyordu. Açıklamayı yanlış girmiş olabilir Bimeks.

Peki onun yerine telefonu cebine koymasan, bisiklete tutacak bir aparat alsan daha mantıklı değil mi? Veya 3.5mm için kısa bir uzatma kablosu al ve onun ucuna kulaklığı tak. Böylece sadece 1-2TL'ye uzatmayı değişirsin, kulaklığını değil. :)

Samsung HS3000 var. Ben kullanıyorum. Kulaklığı çıkabiliyor üstelik. Kendisi 90TL, 110TL'ye kaliteli kulak içi kulaklık alıp 200TL'ye çok güzel bir bluetooth kulaklığa sahip olabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı