Note 4'ten hangi telefona geçilmeli?

Dr.Aequitas

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Samsung Galaxy Note 4 N910CQ kullanıyorum uzun süredir ama artık teknoloji de gelişiyor. Telefonu değiştirmeyi düşünüyorum.
SPen'e çok ama çok alıştım, bundan önce de Note 2 kullandım uzun bir süre.
Note 7'ler Note FE olarak tekrar bazı ülkelerde piyasaya sürülmüş sanırım ama Türkiye'de yok. Olsaydı onu düşünecektim fiyatından dolayı.
Aslında Note serisinden vazgeçmeyi pek düşünmüyorum, gerçekten çok alıştım ama yine de fikirlerinize açığım. Önerilerinizi detaylarıyla inceleyip ona göre değişim planlayacağım.
Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe beklemediğiniz için bütçenizi "X" olarak varsayıyorum.

Bu yüzden Note 8 ve ya S8 öneririm. Ancak bütçeniz biraz daha az ise P10 ve ya İphone 7 Plus önerim.

Elindeki telefon gayet iyi ve hala yeterli duzeyde. Bence hic karistirma. Pilde mi sorunun olustu?Yeni pil al. Hafizada mi sorun var? Kart tak. Tasarim ve donanim olarak iyi yine. Note'dan yine Note'a gecme niyetin var, belli. İki secenek var, 5-8.

5'i geciyorum, geriye 5000 secenegi kaldi.

@teknikercnyt, Note 2'de senin dediğin gibi yapmıştım, en sonunda telefon artık ikinci elde de beş para etmemeye başladı, elimden çıkaramadım. Note 4 de aynı şeklide çöp olmasın, en azından üç beş kuruş paraya satıp yeni alacak olduğum telefon için bir miktar da olsa destek olsun diye düşünüyorum. Yoksa telefonun ne performansıyla ne de estetiğiyle ilgili hiçbir problemim yok.
@Silinen üye, aslına bakarsan maddi olarak telefonu alabilecek gücüm var ancak her ne kadar özellikleri olağanüstü bile olsa telefona 4-5bin lira vermeyi doğru bulmuyorum, o nedenle şu anda Note 8 almaya sıcak bakmıyorum.

Neye geçeceksin fiyat olarak? Uçuk maalesef fiyatlar. iPhone 7 Plus ve 8 Plus desek fiyatlar belli. 3800'den asagi bulman cok zor. Samsung, S8 Plus desen fiyat belli onun da. LG V30 desen daha piyasada yok kendileri. Cinlilerden secim yapabilirsin bir ihtimal.

S7 Edge biraz Edge olayindan dolayi heyecan uyandirabilir. Radikal bir tercih yapip XZ1 de dusunulebilir aslinda. Yani simdi Note 4'ü olan adamin heyecanla gececegi dogru duzgun bir telefon da yok iste.

Note 8 almanız mantıklı olacaktır lakin hemen değil. Android camiasında çıkış fiyatları yeni modelin duyurulmasınına yakın aşağı çekilir. (S7 Egde ve S8 de olduğu gibi)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı