Note 5 mi S7 mi ?

İkisinin fiyatı aynı olaydı hangisini alacaktınız şuana kadar s3 mini kullandım ve hiç memnun değildim sürekli takılmalar kasmalar filan arkadaşlar Note serisini tavsiye ediyor fakat S7'nin pek çok avantajı var hafıza kartı gibi, yeni çıkması vs.

Günlük kullanımda Note 5 ile bir farkı yok. S7'nin donanımı, kamerası daha güncel olduğu için S7 diyorum.

Her telefon için binlerce şikayet bulabilirsin. Yeter ki bulmak iste... Ben güncel donanımı ve performansı dolayısı ile S7 diyorum. Ha beklerim dersen Note 6 için de çok bişey kalmadı...

Nette başka forumlara baktım. %80 Note 5 önerdiler. S7 ısınma ve şarj sorunu var forumlarda çok şikayet var.
S7'nin ısınma sorunu yok. Sadece telefon malzemesinden dolayı ısıyı bize daha çok hissettiriyor.
Değerlere bakmanı tavsiye ederim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her telefon için binlerce şikayet bulabilirsin. Yeter ki bulmak iste... Ben güncel donanımı ve performansı dolayısı ile S7 diyorum. Ha beklerim dersen Note 6 için de çok bişey kalmadı...
Recep abi Note 6 ne zaman tanıtılacak?

S7'nin ısınma sorunu yok. Sadece telefon malzemesinden dolayı ısıyı bize daha çok hissettiriyor.
Değerlere bakmanı tavsiye ederim.
Sizler devam edin böyle düşünmeye. 100 kişi mi yalan diyor? 20 kişi ısınmıyor diyor. :D Ben performansa değil kalitesine bakarım. Şikayet fazla ise o ürünü almam. S7 alan arkadaşım var ısınıyor diyor bende şaşırdım. Tabi her ürün ısınır bunun ki ekranı çok sıcaktı elim terliyodu.

Sizler devam edin böyle düşünmeye. 100 kişi mi yalan diyor? 20 kişi ısınmıyor diyor. :D Ben performansa değil kalitesine bakarım. Şikayet fazla ise o ürünü almam. S7 alan arkadaşım var ısınıyor diyor bende şaşırdım. Tabi her ürün ısınır bunun ki ekranı çok sıcaktı elim terliyodu.
Isınıyor derken ne kadar bir kullanım sonra ısınıyor telefon youtube de bir video izledim G5 ve iPhone 6s den daha az ısınıyordu telefon

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı