Note 5'i Mac Bilgisayara Bağlayıp Veri Kurtarma

Note 5 telefonum bozuldu (ekranı) ve içindeki bilgilere erişmem gerekiyor. Elimde Macbook var. Dosya aktarımı için cihazlarımı bağlamak istiyorum ama çalışan bir çözüm bulamadım. Yani demek istediğim Note 5 kısmını geçtim elimde 4.1.2 olan bir Samsung tablet var ve onu da bağlayamıyorum. Android File Transfer ya da Samsung'un kendi programını denedim ama onda da bir sonuç alamadım. Önce ilk isteğim tableti bağlayabilmek ki Smart Switch yükledim. Tabletin içinden USB hata ayıklamayı açtım ama hala görmüyor. Yani genel olarak herhangi bir bağlantı kuramadığım için telefonla ilgili bir şey yapamıyorum. Dosya transferi için nasıl bağlantı kurabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
396342
Bende Note 8 kullanıyorum ve mac üzerinde Commander One adlı dosya yöneticisini kullanıyorum.Telefon usb ile bağladıktan sonra bu bildirim üzerinden izin vermeden içeriğe ulaşamıyorum. Özellikle ekran kilidi varsa kilidi açmadan içeriklere ulaşamazsınız diye biliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı