Galaxy S3 Veri Kurtarma

Klarel11

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Samsung Galaxy S3 kullanıcısıyım. İlk çıktığı yıllar sıfır aldım hep ben kullandım ama belki 10 üzeri format attım. Şimdi aklıma takıldı benim format öncesi ne resimlerin, belgelerim vardı hepsi silindi gitti önemsemedim ama şimdi aklıma takıldı işte onları kurtarmak istiyorum hepsi telefon hafızanda idi. Hafıza kartında değil. Programlar, yazılımlar ile ben telefonumdaki 2013 yılından itibaren fotoğraf, video, belge falan ne varsa kurtarmama yardımcı olur musunuz?

Geçmiş olsun, soğuk bir şu için. Yakın zamanda silinmiş olsa bir ihtimal var fakat siz 5 sene önceden bahsediyorsunuz. Üstelik birçok kez de sıfırlamışsınız. Mümkün değil.

Son düzenleme:
Ben de zor olduğunu düşünüyorum ama yerinizde olsam internetten araştırıp, programlarla şansımı denerdim.

Denk gelirsem boş vaktimde yararlı bir şeyler bulursam yazarım buraya. Ben de maalesef olur yanı olduğunu düşünmüyorum ama denemekten zarar gelmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı