Note 6 Pro Performansı Düşük

ErtanTellioglu

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Telefonumda Snapdragon 636 ve Adreno 509 var. Bu işlemci ve GPU'nun internetten testlerini izlediğimde benim telefonumdakinden çok daha iyi performans verdiklerini gördüm. Telefonum Xiaomi Redmi Note 6 Pro. Bu telefonla en düşükte 60 FPS PUBG Mobile gibi bir oyunu bile oynayamıyorum. Ama testlerde oynayabilmem gerektiği gözüküyor. Telefonumda hata mı var merak ediyorum. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Hata yok. 2 yıl oldu kullanıyorum. Ve inanır mısınız Zoom'a bile zor giriyorum. Kendi hatam olabilir, çok düşürdüm. Fakat çok ısınıyor ve çoğu zaman kasıyor, donuyor. Bırakın PUBG Mobile'i PUBG Mobile Lite'ı bile zor oynuyorum. Son günlerde sildim çünkü hiç oynanmıyordu.

Hata yok. 2 yıl oldu kullanıyorum. Ve inanır mısınız Zoom'a bile zor giriyorum. Kendi hatam olabilir, çok düşürdüm. Fakat çok ısınıyor ve çoğu zaman kasıyor, donuyor. Bırakın PUBG Mobile'i PUBG Mobile Lite'ı bile zor oynuyorum. Son günlerde sildim çünkü hiç oynanmıyordu.

Evet bende de ısınma sorunu var garip şekilde. Güncellemelerle mi alakalı bilmiyorum belki çıkış sürümüne geçirsem Android'i ve MIUI'ı düzelebilir diye düşündüm ama nasıl yapacağımı bulamadım.

Geri
Yukarı