Note 8 64/128 GB vs Note 9S 64 GB

İş telefonu olarak Note 9S kullanıyorum, kırılıp dökülürse üzülmeyeyim diye çok ucuz bir telefon almak istedim. Yeni partilerde toz sorunu giderildi diye biliyorum. Telefonu arka planda çok uygulama çalıştırmazsan seve seve kullanabilirsin, basit oyunları da oynarsın. Depolamayı dert etme, 2. SIM yuvasından bağımsız MicroSD kart slotu var. Genel olarak ben seviyorum kendisini, şu ana kadar kavga etmedik.

Yani zaten kendim için değil annem için almayı düşünüyorum. Yorumun için teşekkürler.

Depolama konusunda ise kabaca 100 150 lira fark olunca almışken 128 almak daha mantıklı geliyor açıkçası.

Bazen ver 3500 lira Mi Note 10 Lite al diyorum :)
P40 Lite nasıl acaba bilginiz var mı?

Son düzenleme:
Aralarında ufak tefek farklar var. Note 8 son android sürümü ile gelmiyor bilginiz olsun.
Yani işlemci, batarya kapasitesi, hızlı şarj farkı, kamera farkı, tasarım farkı, hatta sar değeri farkı. Üstüne yeni model olması da ister istemez bir fark yaratıyor insanın gözünde :)

Xiaomi servis konusunda da sanki çok güvenilir değil gibime geldi. Alıp sonradan servise yollayıp ne şekilde geri döneceğini bilemiyoruz.

Ancak şu durumda Note 8 Pro daha sorunsuz görünüyor.
Haklısınız Note 8 ile fark var ama, Note 9-Note 9 Pro-Note 9S arasında büyük farklar yok.
Huawei’de google servisleri konusunu bir araştırın derim. P40 Lite’da olmayabilir.

Aralarında ufak tefek farklar var. Note 8 son android sürümü ile gelmiyor bilginiz olsun.

Haklısınız Note 8 ile fark var ama, Note 9-Note 9 Pro-Note 9S arasında büyük farklar yok.
Huawei’de google servisleri konusunu bir araştırın derim. P40 Lite’da olmayabilir.

Google servisleri konusunda aynen biraz sıkıntı var ama yüklenebildiği söyleniyor. Bildirim gelmiyor ve güncellemeyi manuel yapmak lazımmış sanırım. Bu kötü oldu. Bunun dışında İşlemcisi çok daha iyi, 40W hızlı şarjı gerçekten çok iyi, batarya kullanımı da iyi görünüyor. Tasarım olarak da hoş duruyor plastik olsa bile :)

Hepsinin bir eksiği var. 3000 liraya bile telefon bulamıyoruz neredeyse.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı