Xiaomi Redmi Note 8 Pro 128 GB vs 64 GB

Hmpr

Femtopat
Daha fazla  
Xiaomi Redmi Note 8 Pro 128 GB 4 GB RAM.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro 64 GB 6 GB RAM.

RAM mi önemli hafıza mı?
Telefonları zorlayan bir oyun olan PUBG Mobile 2 GB RAM istiyor. 6 GB RAM'in biraz fazla olduğunu düşünüyorum. 4 GB yeterli olur gibi geliyor. Ben kararsız kaldım. Tavsiyelerinizi bekliyorum ve şimdiden teşekkür ediyorum.

RAM mi önemli hafıza mı?
Telefonları zorlayan bir oyun olan PUBG Mobile 2 GB RAM istiyor. 6 GB RAM'in biraz fazla olduğunu düşünüyorum. 4 GB yeterli olur gibi geliyor. Ben kararsız kaldım. Tavsiyelerinizi bekliyorum ve şimdiden teşekkür ediyorum.

Hocam Note 8 Pro'nun 4 GB RAM'lık versiyonu mu var?

(Yanlış telefona mı baktım acaba)

RAM mi önemli hafıza mı?

Depolama sıkıntısı çekeceğinizi düşünmüyorsanız 64 GB modelini alın. MIUI bana göre biraz ağır çalışıyor. Mi Note 10 Lite kullanıyorum, 6 GB RAM olmasına rağmen arayüzde takılmalar oluyor.

Depolama sıkıntısı çekeceğinizi düşünmüyorsanız 64 GB modelini alın. MIUI bana göre biraz ağır çalışıyor. Mi Note 10 Lite kullanıyorum, 6 GB RAM olmasına rağmen arayüzde takılmalar oluyor.

Hocam Note 8 Pro güncelleme yapılmadığı taktirde o tür sıkıntıları yaşatmayacaktır. MIUI 10 ile geliyor çünkü.

RAM mi önemli hafıza mı?

Hocam bence 64/6 GB RAM olan modeli almanız daha iyi olacaktır. RAM çünkü daha önemli hafızadan. Hafızayı ileride hafıza kartı takıp rahatlatabilirsiniz diye düşünüyorum.

Xiaomi Redmi Note 10 önerir misin?

Günlük kullanım içinse M31s almanız daha iyi olur. Ya da realme 7 de düşünülebilir. Note 10 da sıkıntı yaşayan insanlar var.

Xiaomi RN 8 Pro 64 GB'yi aldığımda daha sonradan 64 GB hafıza kartı taksam hafıza kartı içindeki oyun, müzik veya diğer uygulamaları sorunsuz bir şekilde çalıştırır mı ve Note 8 Pro genel olarak iyi midir? Ayrıca özür dilerim seni de meşgul ediyorum ayırmış olduğun zaman içinde teşekkür ederim.

Günlük kullanım içinse M31s almanız daha iyi olur. Ya da Realme 7 de düşünülebilir. Note 10 da sıkıntı yaşayan insanlar var.

Sorun gelen güncelleme ile düzeltilmiş ama hâlâ alınacak bir cihaz değil. Xiaomi Redmi Note 10 ile Xiaomi Note 8 Pro'yu sallayıp Realme 7 alın geçin derim.

Xiaomi RN 8 Pro 64 GB'yi aldığımda daha sonradan 64 GB hafıza kartı taksam hafıza kartı içindeki oyun, müzik veya diğer uygulamaları sorunsuz bir şekilde çalıştırır mı ve Note 8 Pro genel olarak iyi midir? Ayrıca özür dilerim seni de meşgul ediyorum ayırmış olduğun zaman içinde teşekkür ederim.

Hafıza kartına video fotoğraf ve müzikleri atabilirsin ancak uygulama atamazsın. Eğer oyun için alıyorsan RN 8 Pro iyi bir telefon. Günlük kullanım içinse M31s, TCL 10 Plus ya da m 21 gibi alternatifleri var.

Rica ederim.

Geri
Yukarı