Note 8 Pro 12.5.7.0 güncellemesi geldi!

Niye 8 Pro cihazındayım 12.0.8'den sonra güncelleme gelmedi neden acaba?
ROM atmanız lazım. Ya da Global sürüm ise biraz daha bekleyin.

ROM atmak isterseniz ve cihazın Bootloader kilidi açıksa sizi rehbere yönlendirelim.

ROM atmanız lazım. Ya da Global sürüm ise daha bekleyin.

ROM atmak isterseniz ve cihazın Bootloader kilidi açıksa sizi rehbere yönlendirelim.

ROM attıktan sonra gelen global güncellemeleri alabilir miyiz? Benim de cihazım Note 8 Pro ve hala 12.5 gelmedi sürümüm 12.0. 8 de kaldı yardımcı olursanız sevinirim.

ROM attıktan sonra gelen global güncellemeleri alabilir miyiz? Benim de cihazım Note 8 Pro ve hala 12.5 gelmedi sürümüm 12.0. 8 de kaldı yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba. ROM atıp güncellemeleri alabilirsiniz. Global ROM denemiştim. 12.5.1 yükleyip OTA üzerinden 12.5.7 aldım.

Ben EU ROM kullanıyorum şu an.

ROM atmak için de burada bir rehberim var, ona bakıp ROM atabilirsiniz.

Merhaba. ROM atıp güncellemeleri alabilirsiniz. Global ROM denemiştim. 12.5.1 yükleyip OTA üzerinden 12.5.7 aldım.

Ben EU ROM kullanıyorum şu an.

ROM atmak için de burada bir rehberim var, ona bakıp ROM atabilirsiniz.

Yani OTA üzerinden 12.5.1 global ROM attınız sonra 12.5.7 global güncelleme aldınız doğru mu anladım yani EU değil de global olsun istiyorum bir sıkıntı olur mu telefonda

Anlamamışsınız mesajımı. OTA üzerinden ROM atma diye bir şey yok.

OTA (over the air) güncellemeleri, kablosuz olarak mobil cihazlara gönderilen yeni sistem yazılımı veya ürün yazılımı güncellemeleridir.

XiaoMiToolV2 ile ROM atılır. Ya da Mi Flash ile.

Ama XiaoMiToolV2 daha kolay. Rehberim zaten burada mevcut, bu konuda.

Ona bakarak atabilirsiniz.
Global olsun istiyorsanız 12.5.1.0 sürümünün FastBoot ROM dosyasını XiaoMiToolV2 ile indirip Flash işlemine tabi tutacaksınız.
@Fevzicetin38

Anlamamışsınız mesajımı. OTA üzerinden ROM atma diye bir şey yok.

OTA (over the Air) güncellemeleri, kablosuz olarak mobil cihazlara gönderilen yeni sistem yazılımı veya ürün yazılımı güncellemeleridir.

XiaoMiToolV2 ile ROM atılır. Ya da Mi Flash ile.

Ama XiaoMiToolV2 daha kolay. Rehberim zaten burada mevcut, bu konuda.

Ona bakarak atabilirsiniz.
Global olsun istiyorsanız 12.5.1.0 sürümünün FastBoot ROM dosyasını XiaoMiToolV2 ile indirip Flash işlemine tabii tutacaksınız.
@Fevzicetin38

Herhangi bir çökme vs olur mu ilk kez deneyeceğim biraz korkum var flas işlemi PC ilemi yapılıyor

Allah aşkına, rehberimi bir okuyun. Tüm sorularınızın cevabı orada.

Konuya attığınız ilk mesajinizin üstünde rehberim var.

PC gerek. Çökme riski var ama ben bu yazılımla, önceden Begonia Recovery Project yüklerken hard brick ettim. Bu program ile atmadım, yine yanlış anlamayın.

6 kere bu programla ROM attım ve bir kere bile çökmedi.

Geri
Yukarı