Redmi Note 8 Pro güncellemesi gelmedi

Suppernugget1

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bugün annem ile telefonları takas ettik ve onun telefonu Redmi Note 8 Pro'yu aldım fakat internette bu telefona MIUI 12.5 ya da 13 olduğunu söylüyorlar ama benim telefonumda "12.0.5.0" sürümü var. Nasıl Update yapabilirim? Telefonda root yok, atmak da istemiyorum. Rootsuz nasıl Update atabilirim?

Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-07-30-19-45-30-972_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2023-07-30-19-45-30-972_com.android.updater.jpg
    21,6 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben bugün annem ile telefonları takas ettik ve onun telefonu Redmi Note 8 Pro'yu aldım fakat internette bu telefona MIUI 12.5 ya da 13 olduğunu söylüyorlar ama benim telefonumda "12.0. 5. 0" sürümü var. Nasıl Update yapabilirim? Telefonda root yok, atmak da istemiyorum. Rootsuz nasıl Update atabilirim?

Şimdiden teşekkürler.

Note 8 ve bir sürü Redmi telefon modellerinde gücelleme desteği bitti diye okumuştum.

@Itechin.g

Hocam etiketledim ama konu doğru annemle takas ettik ben anneme almıştım hocam yardım edebilir misiniz?

Mi Flash tool ile falan yapmayı bilmiyorum.

Xiaomi ayarlardan recovery ROM ile yüklemeye çalıştığımda bu ROM yüklenemez gibi bir şey söylüyor yardımcı olursanız sevinirim.

@Itechin.g

Hocam etiketledim ama konu doğru annemle takas ettik ben anneme almıştım hocam yardım edebilir misiniz?

Mi Flash tool ile falan yapmayı bilmiyorum.

Xiaomi ayarlardan recovery ROM ile yüklemeye çalıştığımda bu ROM yüklenemez gibi bir şey söylüyor yardımcı olursanız sevinirim.

Redmi cihazları pek bilmiyorum ama 12.5 sürümü en kararlı sürüm o cihaz için.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoya bir bakabilirsin.

Hocam ben bunu denemiştim ama sanırım yanlış ROM'u kurduğumdan olmadı ben fotoğraf atsam siz bana ROM'un sitesini atar mısınız?

Redmi cihazları pek bilmiyorum ama 12.5 sürümü en kararlı sürüm o cihaz için.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoya bir bakabilir

Dosya Ekleri

• IMG_20230801_021916.jpg
    IMG_20230801_021916.jpg
    56,8 KB · Görüntüleme: 27

Geri
Yukarı