Çözüldü Note 8 Pro açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tekken12

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, telefonumun Power tuşu bugün bozuldu ve şarjı bitti telefonu açamıyorum. Şarjı fullenince de açılmıyor. Nasıl açabilirim? Ses açma tuşuna basılı tutuyorum Fastboot ekranında kalıyor sonra tekrar kendi kendine geri kapanıyor.

Çözüm
Ses açma tuşuna basıyorum.

Fastboot ekranından normalde güç ve ses kısma ile çıkılır lakin sizin tuşunuz bozuk. Bilgisayara minimal ADB kurun. Fastboot modunda iken telefonu bilgisayara bağlayın. Daha sonra benim dediğim şeyi yazın. "Fastboot devices" bunu yazınca cihazınızın gözüküp gözükmediği belli olacak. Daha sonra "Fastboot reboot recovery" yazın. Telefonun kurtarma menüsü açılacak. Oradan sistemi yeniden başlattığınızda cihaz açılacaktır.

Sorun çözüldü mü?

@tekken12

Lütfen sorunun çözülüp çözülmediğini belirtin. Cevabı alıp konuyu terk etmeyin.
Arkadaşlar merhaba, telefonumun Power tuşu bugün bozuldu ve şarjı bitti telefonu açamıyorum. Şarjı fullenince de açılmıyor. Nasıl açabilirim? Ses açma tuşuna basılı tutuyorum Fastboot ekranında kalıyor sonra tekrar kendi kendine geri kapanıyor.
Tuşu yaptırmaktan başka bir çareniz yok gibi geldi hocam.

Şarj kablosunu telefonun ses açma tuşuna basılı tutarken takın ve basılı tutmaya devam edin. Recovery moduna girecek. Oradan sistemi yeniden başlat deyin.

Ses açma tuşuna basıyorum.

Fastboot ekranından normalde güç ve ses kısma ile çıkılır lakin sizin tuşunuz bozuk. Bilgisayara minimal ADB kurun. Fastboot modunda iken telefonu bilgisayara bağlayın. Daha sonra benim dediğim şeyi yazın. "Fastboot devices" bunu yazınca cihazınızın gözüküp gözükmediği belli olacak. Daha sonra "Fastboot reboot recovery" yazın. Telefonun kurtarma menüsü açılacak. Oradan sistemi yeniden başlattığınızda cihaz açılacaktır.

Sorun çözüldü mü?

@tekken12

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Sorun çözüldü mü?

@tekken12

Evet çözdüm sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı