Note 8 Pro video kalitesi kötü

Enetekno

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Telefonumla ilgili çok sıkıntı yaşıyorum. Hızından vs çok memnunum fakat Netflix, YouTube, Chrome Amazon Prime, herhangi bir uygulamadan izlediğim videolarda görüntü kaliteleri çok kötü. Ne zamandır bu sıkıntımı yazıyorum forumlara ama hiç çözüm göremedim bir sorun mu var anlamıyorum. Başka bir Note 8 Pro telefonla kıyaslandığında bile kötü geliyor bu işten anlayan yardım edebilecek biri varsa çok mutlu olurum. Yoksa telefon değiştireceğim son çare olarak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazınız güncel değilse android 10 sürümüne yükseltin eğer güncelse konudaki adımları uygulayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazınız güncel değilse android 10 sürümüne yükseltin eğer güncelse konudaki adımları uygulayın.

Hocam benim telefonda adım 4'te maalesef o L1 gözükmüyor.Nasıl çözebilirim onu fikriniz var mı?
HDR 10 desteğini root ile almak mümkün hocam.
Root atmayı pek fazla bilmiyorum hocam.Görüntü kalitesinden bıktım telefonun en sonunda öğreneceğim sanırım oturup.

Xiaomi telefonlar aynı model bile olsa 3-4 farklı panelden biri olacak şekilde üretiliyor diye hatırlıyorum. Şansına ne gelirse yani. Belki sana kötü panelli cihaz gelmiş olabilir.

Hocam benim telefonda adım 4'te maalesef o L1 gözükmüyor. Nasıl çözebilirim onu fikriniz var mı?

Root atmayı pek fazla bilmiyorum hocam. Görüntü kalitesinden bıktım telefonun en sonunda öğreneceğim sanırım oturup.

DRM info uygulaması ile Widevine sürümünüzü kontrol edin eğer L3 sertifikası var görüntü kalitesi 480p olur, L1 varsa 1080p izleyebilmeniz gerekli. MIUI forumuna konu açmanızı tavsiye ederim orada MIUI konusunda daha bilgili kişiler var sürümü l1'e yükseltmenize muhtemelen yardımcı olurlar.

DRM info uygulaması ile Widevine sürümünüzü kontrol edin eğer L3 sertifikası var görüntü kalitesi 480p olur, L1 varsa 1080p izleyebilmeniz gerekli. MIUI forumuna konu açmanızı tavsiye ederim orada MIUI konusunda daha bilgili kişiler var sürümü l1'e yükseltmenize muhtemelen yardımcı olurlar.

L1 gözüküyor ama kötü cidden. Tamamdır teşekkürler oraya da sorayım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-03-15-22-26-54-037_com.androidfung.drminfo.jpg
    Screenshot_2022-03-15-22-26-54-037_com.androidfung.drminfo.jpg
    42,9 KB · Görüntüleme: 47

Yeni konular

Geri
Yukarı