Note 9 Pro MIUI ekranında kalıyor

Diego bal

Decapat
Daha fazla  
Telefonumu 2 gün önce 12.5.3 sürümüne yükseltim fakat bugün telefonumu kapatıp tekrar açtığımda MIUI ekranında yaklaşık 20 dk bekledim. Bu sorun neden ve tekrar kapatıp açtığımda aynı sorunu yaşar mıyım?

Bende telefonu günde 1 kere yeniden başlatıyorum telefonu yeniden başlatmanın ne gibi zararı olabilirki? Arkadaşın sorunu ya yazılım bozulmuştur ya da eMMC çipi arızalanmaya başlamıştır.
MIUI 12.5 gibi yüksek boyutlu güncellemelerin paket ayrıştırmaları uzun süre alabilir. Endişe etmeyin, Yeniden başlatmanın herhangi bir zararı yoktur. Sadece açılışta kasma ve donma olabilir. Onun haricinde bir problem yok zaten 30 saniye sonra akıcı haline geri dönüyor...

Bende telefonu günde 1 kere yeniden başlatıyorum telefonu yeniden başlatmanın ne gibi zararı olabilirki? Arkadaşın sorunu ya yazılım bozulmuştur ya da eMMC çipi arızalanmaya başlamıştır.
Az önce tekrar başlattım bir sıkıntı olmadı. Bu sorunlar ciddi sıkıntı yapar mı?
MIUI 12.5 gibi yüksek boyutlu güncellemelerin paket ayrıştırmaları uzun süre alabilir. Endişe etmeyin, Yeniden başlatmanın herhangi bir zararı yoktur. Sadece açılışta kasma ve donma olabilir. Onun haricinde bir problem yok zaten 30 saniye sonra akıcı haline geri dönüyor...

Teşekkür ederim desteğinizden dolayı.

Az önce tekrar başlattım bir sıkıntı olmadı. Bu sorunlar ciddi sıkıntı yapar mı?
eMMC çipi bozulması haricinde ciddi sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Günlük kullanımdaysanız bu problemlerle karşılaşma şansınız çok azdır, merak etmeyin. İyi günler dilerim🙂

Teşekkür ederim desteğinizden dolayı.
Rica ederim.

Geri
Yukarı