Note 9S için Pixel Experience ROM nasıl yüklenir?

@abrelataz Hocam TWRP'nin 3.6 sürümü çalışıyor sizle aynı cihaza sahibim. 3.4 sürümü ile denedim ne yaptıysam olmadı. 3.6 sürümü XDA forum üzerinden kurdum tek denemede kuruldu. Pixel Experience Android 12 (Plus olmayan) ROM kullandım.

@abrelataz hocam TWRP'nin 3.6 sürümü çalışıyor sizle aynı cihaza sahibim. 3.4 sürümü ile denedim ne yaptıysam olmadı. 3.6 sürümü XDA forum üzerinden kurdum tek denemede kuruldu. Pixel Experience Android 12 (Plus olmayan) ROM kullandım.

Ben Plus kuracağım sorun olurmu direk pixle ROM flashladinız değil mi harici bir dosya yok.

@abrelataz Hocam TWRP'nin 3.6 sürümü çalışıyor sizle aynı cihaza sahibim. 3.4 sürümü ile denedim ne yaptıysam olmadı. 3.6 sürümü XDA forum üzerinden kurdum tek denemede kuruldu. Pixel Experience Android 12 (Plus olmayan) ROM kullandım.

Bu link olurmu

Sdn'nin videosunu atabilir misin?
Onların 5 kelimesinden 6'ı yalan.
Shift delete net Hakkı Alkan ile gayet güzel gidiyordu. Şimdi Samet geldiğinden beri mahvettiler teknoloji videolarını. Windows 11'in ilk dev sürümünü indirdiklerinde Samet yanda bildirim paneli var diye çok sevinmişti. Windows 10'da farkedemedi herhalde.

Ben Plus kuracağım sorun olur mu direk pixle ROM flashladinız değil mi harici bir dosya yok.

Bu link olur mu?

Plus denemedim hocam.
Evet bende o linkten kurdum.

Ben Plus kuracağım sorun olur mu direk pixle ROM flashladinız değil mi harici bir dosya yok.

Bu link olur mu?

Evet başka dosya yok. Wipe kısmından Advanced wipedan @Umut Nas'ın "SD kartsız Custom ROM yükleme" rehberinde ki gibi silme işlemini yaptım. Sonra install kısmından ROM'u kurdum. Kurunca reboot System bastım ve açıldı.

Plus olanı deneyin olur muhtemelen. Bende hazır normali vardı onu kurdum cihaz açılınca tekrar uğraşmaya üşendim. Memnunum açıkçası.

TWRP kurmak için tüm adımları geçekleştirdim lakin son komuttan sonra TWRP ekranı gelmesi gerekirken siyah ekranda kalıyor çözemedim.

Hocam attığınız linkte TWRP'yi flaşlayınca telefonu ses açma ve güç tuşu ile açın Redmi logosu gelince güç tuşundan elinizi çekin ve TWRP gelene kadar ses açma tuşuna basılı tutun. TWRP ekranına girecektir.

Geri
Yukarı