Note3 ( N9000q ) Android 5.0 Root

Dostum peki son bir sorum daha olacak şuanda yaklaşık 65 uygulamayı devre dışı bıraktım , greentify nin erişebildiği uygulamaları uyuttum ve SD karta taşınabilen tüm uygulamaları SD karta taşıdım . Root yaparsam şuanki durumdan çok daha fazla bir performans artışı sağlar mıyım ? Riske girmemi gerektiricek kadar birşey katar mı bana root etmek ?

Berkay bey verdiğiniz dosya ile telefonu rootladım , çok teşekkür ederim :) İlk root'umdu ama gayet sakin ve kolay oldu :)

Rootladıkdan sonra FolderMaunt isimli uygulamayı indirip , 3 oyunu SD karta taşıdım fakat oyunların açılış süreleri bayağı bir uzadı , Ccleaner telefonu 3 4 kat daha uzun sürede tarıyor , bunun sebebi ne olabilir sizce ? ( Samsung Clas 10 48mb yazma hızı olan 32GB bellek kullanıyorum )

Oyunların açılış süresinin uzaması normal. Dahili hafızanın okuma hızı Sd karttan her türlü iyi oluyor. Ccleaner hakkında bir fikrim yok. Büyük ihtimal onun da okuma hızı ile bir ilgisi vardır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı