Notebook Çanta Önerisi

Makaleler
6
Yer
İstanbul
Üniversitede kullanmam gerektiğini düşünüp masaüstünü bırakıp notebooka geçiş yaptım. Sırt çantası şeklinde notebook taşımaya uygun bir çanta arıyorum. Notebook ve aksesuarları dışında en fazla 2-3 kitap koyarım diye düşünüyorum. Aklımda şu ve bu ürünler var. Aramama rağmen kullanıcı incelemesi bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Anladım bu diye önerdiğin çanta şu an bende var attım kenarda duruyor. Asus cihazım içindeyken ekran kırılmıştı ufacık bir darbede, yine de sen bilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oturup çantaya tekme atmayacağım. Okula giderken sırtımda olacak sonra masaya koyup kullanacağım. Ufacık darbe diyorsanız normalde bir cihazın çantasız şekilde kırılmaması gerekirken siz çanta ile kırmayı becermişsiniz. Buradan hiç de ufacık gibi anlaşılmıyor.

Sana iyilik yapıp öneri yapanda kabahat kardeşim ben zaten sırtımda değil ayağıma bağlayıp sürükleyerek taşıdım. Ufak darbe dediğimde çantaya rövaşata çektim haklısın sen bildiğini al.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı