Çözüldü Notebook GTA 5 AMD Ekran Kartını Görmeme Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

furkansarigul

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba millet, GTA 5'i aldım, uzun uğraşlar sonucu kurdum ve oyunu açamıyorum. Bir yerde okuduğuma göre önce AMD GPU'sunu devre dışı bırakıcaz daha sonra oyuna girince geri açıcaz. Ancak bunu yapıyorum ve olmuyor. Gelen bütün update'leri kurdum ama gene de aynı.
Ekran Kartı: HD 8730 M
İşlemci : i5 3337U (2.7 GHz)
Bellek : 8 GB

Bende de aynı sorun var devre dışı bırakıyorum intelle giriyor ama çok kasıyor . Dandik intel 4000 girerken amd ile giremiyoruz büyük ihtimalla update beklicez.

Ben oyunu açıyorum ama onboard ekran kartını görüyor hariciyi görmüyor. Çözemedim.

İnş. güncelleme çabuk gelir ve düzeltirler bu sorunları.

Bizede oldu aynisi gtx 870m'i gormuyor, once intel hd ghraphics ile oyunu acip sonra 870m i aktif ederek oldu. Fakat cok can sikici bir durum.

AMD sürücüler için güncelleme geldi. Onu yüklemeyi denediniz mi?

Msi GX 70 laptopum var ama gta 5 i başlattığımda anakarta bağlı ekran kartını görüyor. Bu da 768mb 2gb256 bit ekran kartını görmüyor. AMD catalyst centerda yüksek performans ayarlamama rağman hala oyunda görmüyor. Oyunda mı bir şey yapmam lazım acaba yardımcı olabilir misiniz?

Son olarak en son ki amd driverini güncelledim 15.4 beta var şu anda.

Directx Tanı aracını açtığımda 2 görüntüde de ikinci ekran kartımı görmüyor. Ne yapmam gerek?

Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı2.PNG

@Recep Baltaş abi bakarsan sevinirim teşekkürler.

Bende aynı sorunla baş başayım. Çıktığından beri oynayamıyorum. Çözebilirsen lütfen haber et.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı