Notebook için SSD tavsiyesi

Sandisk mi uyduruk? Sen gel yılların bellek üreticisi ol. Tüm dünyaya ürün sat, piyasada adını duymayan kalmasın ama adamın biri gelip sana uyduruk desin vay be!
Uyduruk dememin sebebinin bu olduğunu nereden çıkardın? Sandisk firmasının ne olduğunu biliyor musun? Hi-level ile aynı o parayı öyle SSD'lere vermeye değmeyecek bir şey .Sandisk çok arıza yapan ayrıca hiçbir program ve desteği olmayan bir firma. Yılların bellek üreticileri Adata Toshiba Samsung'dur. Sandisk ise bu bellekleri satın alıp kendi markasını basıp ben ürettim diyen firmadır.
Mesela 2 TL fark için çöpe atılmaz kıyaslama bu şekilde olur.
İyice bakın bakalım hangisi daha iyi.
Sandisk mi uyduruk? Sen gel yılların bellek üreticisi ol. Tüm dünyaya ürün sat, piyasada adını duymayan kalmasın ama adamın biri gelip sana uyduruk desin vay be!
Keşke Sandisk firmasının ne olduğunu bilseydiniz acıdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adata 240GB SU650 + 9.5mm dvd kızağı siparişimi verdim n11 sitesinden, ikisi kupon ile toplam 233 tl'ye geldi yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Toshiba alacağınıza Samsung 860 EVO almanız daha mantıklı olacaktır. 30-40 lira daha fazla verip daha iyi performans ve daha uzun ömürlü almak daha mantıklı bence.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı