Notebook için Termal Macun Önerisi

networm

Hectopat
Yaklaşık 2 hafta sonra Acer Aspire v3 772g notebook cihazımın termal macununu değiştirmeyi planlıyorum. Notebook'a temiz bakıyorum sıcaklık dereceleri normal fakat gelen bir temizlik yapmayı planlıyorum. 2, 2.5 yıldan beri macun değiştirilmedi.

Önerdiğiniz veya tavsiye ettiğiniz bir termal macun var mı? (50 TL ye kadar limit koyabilirim.)

Şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar iyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
50 liraya kadar alabileceğin en iyi termal macun Cooler Master MasterGel Maker Nano'dur. 11 W/mk iletkenlik değerine sahip ve yoğunluğu çok ideal. Alternatif olarak Arctic MX-4 öneririm çok popüler bir fiyat performans ürünüdür. Kendim de kullanıyorum denediklerimin arasında en iyi performansı veren termal macun olduğunu söyleyebilirim. Uygulama işleminden sonra 8 yıl dayanıklılığı var ve partiküllerin dolması için bir süre beklemene gerek yok.

Ürünler - Nanokatalog Teknoloji Alışveriş Sitesi

Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için internette arama yaptığımda Arctic MX-4 8.5W/m·K değeri ile karşılaşıyorum dediğiniz gibi 11 W/mk olarak satın alabileceğim bir adres verebilir misiniz?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı