Notebook için termal macun önerisi

darudevy

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba, notebookum için termal macun alacağım. Oyunlarda 90 dereceye kadar çıkıyor ve hızını kısıyor. MX4 kullanıyordum fakat pump-out yapıyor. 250TL'ye alabileceğim en iyi termal macun nedir? Bir de macunu spatula ile yaymak mı daha iyi olur yoksa nokta şeklinde bırakmak mı?

Merhaba, notebookum için termal macun alacağım. Oyunlarda 90 dereceye kadar çıkıyor ve hızını kısıyor. MX4 kullanıyordum fakat pump-out yapıyor. 250TL'ye alabileceğim en iyi termal macun nedir? Bir de macunu spatula ile yaymak mı daha iyi olur yoksa nokta şeklinde bırakmak mı?
ThrottleStop kullan. Bd prochot tikini kaldır disable turbo aç.

@616833 pump-out yaptığını söyledi o yüzden önerimi dikkate almayın.

i3-12100F'de 80-85 dereceyi gördüğüm için aldım kullandım ve şu an işlemci oyunlarda 65 dereceyi geçmiyor bütçene tam uygun hiç düşünme bile MX6'dan falan daha iyi. Hatta elimde bulunması için 1 tane daha sipariş ettim ne olur ne olmaz fiyatı artarsa diye

i3-12100F'de 80-85 dereceyi gördüğüm için aldım kullandım ve şu an işlemci oyunlarda 65 dereceyi geçmiyor bütçene tam uygun hiç düşünme bile MX6'dan falan daha iyi.
Kryonaut laptoplarda pump-out yapıyor.

Geri
Yukarı