Çözüldü Notebook kapağı kapatıldığına uyku moduna geçmesi nasıl önlenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DikizAynasi

Hectopat
Selamlar, laptopumu uyurken açık bırakmak istiyorum fakat babam gelip açık olduğunu fark edince kızıyor. (Kapağın açık olmasına kızıyor.) Kapağı kapatınca da uyku moduna geçiyor. Bunun herhangi bir çözümü mevcut mudur? (Kapağını kapatınca açık kalması, yani uyku moduna geçmemesi.) 3. parti yazılımlar son tercihimdir. Gerekirse başka detayları belirtirim. Şimdiden cevaplayanlara teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Güç seçenekleri, gelişmiş güç ayarları kısmından, "Kapağı kapatınca uyku moduna al" tarzı bir ayar olmalı. Onu kapatın.
Benim anlamadığım uyurken niçin bilgisayar açık bırakılır. Bende bir babayım😀
Oyun indirmek için.
Bilgisayarım aşırı iyi değil o sebepten dolayı pek oyun indiremiyorum zaten . Şu kapak kapanınca çıkan fan sesine de bi çözüm bulunsa aşırı iyi olur
Benim anlamadığım uyurken niçin bilgisayar açık bırakılır. Bende bir babayım😀
Oyun indirmek için.
Bilgisayarım aşırı iyi değil o sebepten dolayı pek oyun indiremiyorum zaten . Şu kapak kapanınca çıkan fan sesine de bi çözüm bulunsa aşırı iyi olur

Bu arada şunu unutmayın güç seçenekleri menüsünde uyku moduna geçme ayarını değiştir yerinden de hiçbir zaman yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı