Notebook Önerisi ve Asus X550JK-XO012D Notebook

mfurkanerol

Hectopat
Arkadaşlar ben de bir notebook almayı düşünüyorum. Bu notebook en fazla 2000 TL olabilir (Bütçem bu kadar ne yazık ki :(). Şu anda kafamda Asus X550JK-XO012D Notebook var. Ancak başka notebook önerilerinizi de almak istiyorum. Aslında 2000 TL'den az olsa daha da iyi olur. Ya da Asus X550JK-XO012D Notebook alacağıma Monster Abra A5'i mi alsam? (Monster Abra A5 : 2.549.00 TL, Asus X550JK: 1.789.53 TL. Acaba bunların arasındaki fark o kadar paraya değer mi?)

Asus X550JK Hakkındaki Sorularım:
1- Bu notebook ısınma yapar mı?
2- Parasına göre iyi bir notebook mu? (Bence iyi ama...)
3- İyi oyunları kaldırır mı? (Örn: Rust, GTA V, Hitman Absoulition, FIFA 15)
4- Daha az paraya bu notebook gibi bir notebook var mı? (Daha iyi bir notebooktan kastım ben oyun oynamak istiyorum. Oynamak istediğim oyunlarda üstte yazdığım gibi (Rust, GTA V, Counter Strike: Global Offensive...) ama şimdi dersiniz ki "Kardeşim o kadar az paraya o iyi oyunlar oynanır mı?" işte yazdığım gibi bazı notebooklar var. Az para ama kaliteli.)
5- Asus X550JK'in işlemcisi Intel Core i5 4. Nesil ama bir sorun çıkarır mı?
Cevaplarsanız çok sevinirim... :cry::cry::cry:

1- Her notebook ısınma yapar
2- O fiyata rakipsiz
3- Kaldırmaktan kasıt akıcı bir şekilde oynatması ise evet oynatır. Ama yeni oyunlar çıktıkça ayarları high hatta medium yapman gerekebilir.
4-Az daha paraya bundan daha iyisi yok GTX850M den daha iyisini almak için bütçenin bayağı bir arttırman gerekiyor.
5-Intel® Core™ i5-4200H gayet performanslı bir işlemcidir. Sıkıntı çıkarmaz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı