Notebook soğutucu önerisi

witcher3fan

Picopat
Daha fazla  
Laptopumun altına soğutucu fan almak istiyorum. 6 fanlı bir soğutucum var. Ancak PC ısınınca fan da sıcak oluyor ve soğutmuyor.
Bana güçlü bir soğutucu önerir misiniz? Fiyat fark etmez.

Laptopumun altına soğutucu fan almak istiyorum. 6 fanlı bir soğutucum var. Ancak PC ısınınca fan da sıcak oluyor ve soğutmuyor.
Bana güçlü bir soğutucu önerir misiniz? Fiyat fark etmez.
Technopat'ta hep notebook soğutucu konuları boş kalmış. Bende araştırıyorum soğutucu ama kullananlara göre en iyi Zalman NS-2000 şu anda denemekte fayda var.

Öneri için teşekkür ederim.

Baktım ama 1 fanlıymış soğutması iyi mi acaba ve markası bilindik gelmedi.
Bende almayı düşünüyorum ama arada kaldım hocam. Yani diğer 2 fanlı ucuz soğutuculara hep 2-3 derece etkisi var derken buna 6-10 arası etkisi var denilmiş daha da fazla diyen var.
Laptop soğutucularının pek etkisi yok, altını açık bırakarak daha iyi sonuç alabilirsiniz.
Altına bişi koyunca önü kalkıyor yada elinle kaldırmak zorunda kalıyosun buda kullanışsız oluyor.

Laptop soğutucularının pek etkisi yok, altını açık bırakarak daha iyi sonuç alabilirsiniz.

Masanın üstünde duruyorken nasıl altını boş bırakabiliriz ve benim laptopta hava çıkışları sağ ve sol taraflarda bulunuyor hava oradan çıkıyor.

Bende almayı düşünüyorum ama arada kaldım hocam. Yani diğer 2 fanlı ucuz soğutuculara hep 2-3 derece etkisi var derken buna 6-10 arası etkisi var denilmiş daha da fazla diyen var.

Altına bir şey koyunca önü kalkıyor ya da elinle kaldırmak zorunda kalıyosun bu da kullanışsız oluyor.

Eğer gerçekten 6-10 derece soğutması varsa çok iyi olur 900 liraya göre bayağı iyi o zaman.

Masanın üstünde duruyorken nasıl altını boş bırakabiliriz ve benim laptopta hava çıkışları sağ ve sol taraflarda bulunuyor hava oradan çıkıyor.

Eğer gerçekten 6-10 derece soğutması varsa çok iyi olur 900 liraya göre bayağı iyi o zaman.
Fiyatı biraz pahalı ama fanı laptopun heryerini kaplıyor, büyük bir fanı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı