Notebook Tavsiyesi (GT 750M)

ElitGuardian

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar bana üstünde GT750M Gibi oyunlarda iyi performans verecek (GDDR5-128Bit) 1700 TL ye kadar bir notebook varsa tavsiyelerinizi bekliyorum

Bu arada ekran kartı olarak HD8750M tavsiye etmeyin lütfen 750M e göre performansı çok daha kötü bir kart bilmiyorum siz farklı düşünüyor olabilirsiniz ama bana göre 8750m ve R7-M265 iyi değiller..

Şuana kadar bulduğum 1 tane var Dell Inspiron 7537 S21F65C Laptop Multimedia Serisi dizüstü Bilgisayar Modeli Pcdepo.com ' da - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü bilgisayar

Asus X550LN-XO062D Core i5-4200U 8GB 1TB GT840M 15.6" FreeDos | sanalmarketim

O ürünün bu fiyatlardaki rakibi bu. 840M ekran kartı var içinde. Testlerde 750M'den daha kötü gözüküyor olabilir ama son sürücüler kullanılmadığı için öyle bir sonuç çıkmıştır. Yeni serilere oyunlarda performansı arttıracak özel güncellemeler geliyor bildiğiniz üzere.

Testleri geçtim her şeyden önce 750M 128 bit ve GDDR5 bunlar gerçekten farkı açıyor oyun içinde gerek ısınma olarak gerek akıcılık

Güncellemeler ne zaman gelir peki bir bilginiz varmı ?

Bir sonraki beta sürücüde gelecektir tahminimce. O da bence bu ay içinde gelir. GDDR5 olması bir avantaj tabii ama driver ile o açık kapanır mı kapanmaz mı kesin bir şey söylemek pek doğru olmaz.

Review Dell Inspiron 15-7537 Notebook - NotebookCheck.net Reviews

Şuradan incelemesine göz attım. Bir sorununu göremedim açıkçası. Tercih edebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı