Notepad++ HTML tag eklentisi benzeri bir eklenti vs Code'da var mı?

sormix

Hectopat
Daha fazla  
Notepad++ da HTML tag eklentisi tagların başlangıç ve bitişine CTRL + T kısa yolu ile ulaşmayı sağlıyor. 2 tag arasını belirginleştirip arasında kalanları seçme ve silme olanağı sunuyor. Buna benzer bir eklenti VS Code için bulamadım. Bilen varsa yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Notepad++ da HTML tag eklentisi tagların başlangıç ve bitişine crtl+t kısa yolu ile ulaşmayı sağlıyor. 2 tag arasını belirginleştirip arasında kalanları seçme ve silme olanağı sunuyor. Buna benzer bir eklenti VS Code için bulamadım. Bilen varsa yazabilir mi?
VSC nin içinde eklentiler diye bir yer bulunuyor. Oraya istediğin eklentinin adını yazıp uygulama içinden indirebilirsin. Kurmana dahi gerek yok, çok kullanışlı.

Hocam sanırım sorumu anlamadınız. Notepad++daki eklentinin benzeri vs code için var mı diye sordum. Ben eklentiler kısmında aradığımda bulamadım. Başka isimle vs code için varsa onu söyler misiniz dedim.

Highlight matching tag eklentisi var ama bu eklenti atom editörü gibi.​

Hocam sanırım sorumu anlamadınız. Notepad++daki eklentinin benzeri vs code için var mı diye sordum. Ben eklentiler kısmında aradığımda bulamadım. Başka isimle vs code için varsa onu söyler misiniz dedim.

Highlight matching tag eklentisi var ama bu eklenti atom editörü gibi.​

her türlü eklentiyi ben buldum. Siz bulamıyorsanız google dan araştırın harici eklenti eklenebilir sanırım

Ben ne diyorum siz ne diyorsunuz. Biliyorsan cevap ver bilmiyorsan girme konuya. Ben bulamadım bilen var ise yazsın diyorum. Burası şov yapma yerimi. Saçma saçma cevaplar ben aradım buldum yok sen bulamadın yok şöyle yok böyle. Muhatap olduğumuz adamlara bak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Notepad++ da HTML tag eklentisi tagların başlangıç ve bitişine CTRL + T kısa yolu ile ulaşmayı sağlıyor. 2 tag arasını belirginleştirip arasında kalanları seçme ve silme olanağı sunuyor. Buna benzer bir eklenti VS Code için bulamadım. Bilen varsa yazabilir mi?
VS code kendi dahilinde yüklü gelen Emmet isimli eklentisi vardır. HTML ve CSS etiketlerini gösterir.

Geri
Yukarı