Nothing Phone 1 Fiyatı açıklandı

Hicbir şekilde? Kendisi duz gorilla glass mimarisi kullanıyorken 11 Pro da GG5 var.
Nothing Phone'un kullandığı cam Gorilla Glass Victus. Aşağıda test videosunu bulabilirsin. :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Dontdoclap Cevap ver sorulara.

Kamera ve ekran kalitesinde dağlar kadar fark var zaten.
Nothing Phone 1'in sensörü çok daha iyi ve kamera olarak önde. Ekran kalitesinde de iki cihazda da benzer panel var, ve de Nothing Phone 1 modelinin parlaklığı daha fazla.

İslemci olarak nothing onde olabilir ama aman aman bir fark yok.
Bunu demek için hiçbir şey bilmemek lazım işlemciler hakkında. G96 daha SD 720G modelinden bile güçlü değil, gelmişsin aman aman fark yok diyorsun SD 778G ile arasında. Dağlar kadar fark var bir daha diyorum.

Biraz özelliklerine baksaydınız keşke..
Bunu kendine söyle. Yok öyle laf çakıp kaçıp gitmek. Israrla sorulara cevap ver dedim, artık cevabını ve uyarını almışsındır.

Son düzenleme:
Aradan uzun zaman geçmiş ama yorum yapmak istiyorum şu anda cihazı 1 haftadır kullanan birisi olarak. Herkes yazılımdan kronik sıkıntılardan bahsetmişte hiç kimse dememiş iPhone 15 kronik sıkıntılı çıktı, zamanında yıllar önce Samsung Note serisinden bir cihazın bataryaları patlıyordu uçağa sokmak yasaktı, Xiaomi yazılımı inanılmaz şişik ve kötü diye. Herkes o kadar boş yapmış ki okurken içim şişti. Sorsan hepside yazılım uzmanıdır.

Aradan uzun zaman geçmiş ama yorum yapmak istiyorum şu anda cihazı 1 haftadır kullanan birisi olarak. Herkes yazılımdan kronik sıkıntılardan bahsetmişte hiç kimse dememiş iPhone 15 kronik sıkıntılı çıktı, zamanında yıllar önce Samsung Note serisinden bir cihazın bataryaları patlıyordu uçağa sokmak yasaktı, Xiaomi yazılımı inanılmaz şişik ve kötü diye. Herkes o kadar boş yapmış ki okurken içim şişti. Sorsan hepside yazılım uzmanıdır.
Kullanan birisi olarak sizde 1 haftalık deneyiminizi paylaşabilir misiniz?

Kullanan birisi olarak sizde 1 haftalık deneyiminizi paylaşabilir misiniz?
Benim birkaç aylık deneyimim var genel olarak gayet memnunum.

Dün Android 14 güncellemesi geldi ve cihaz hala on numara akıyor. 120hz OLED ekran gerçekten güzel, kasma veya takılma yok. Kendi widgetları falan da gayet hoş, güncelleme sonrası ana sayfam böyle:
Screenshot_20240213-153306.png

Ben arkadaki ışıkları kapattım sadece bildirim gelince 1 tane üstteki ışık yanıyor o kadar, bu telefona nefret kusup sanki arkadaki her ışık açık da pavyon gibi olacakmış gibi davranan arkadaşlar çok var ama ben kapattım ve dizaynı güzel diye şeffaf kap ile kullanıyorum.

Şarjı 60hz'de rahat 1 gün çıkarıyor, ama 120hz kullanırsan ve youtube gibi videolarda oto 60hz geçen uygulamalar kullanmıyorsan daha az gidiyor ama aşırı kullanmadıkça yine 1 günü çıkarır.

Kablosuz şarj süper, bu fiyatta fazla görmediğim bir özellik ve benimiçin bulunmaz nimet. Yatarken kablosuz şarja bırakıyorum, sabah uyanınca dolu şekilde alıyorum. Ayrıca ters kablosuz şarj özelliği var, kulaklığımı mesela telefondan kablosuz şarj ediyorum arkasına koyup, bu da güzel bir ekstra.

Yazılımı tam istediğim gibi, saf android sayılır. Ne yüklü gelen, ne de arkada çalışan uygulamalarla uğraşıyorsun. Zaten bilindik markalardan telefon almaktansa NP1 tercih etme sebebim de buydu diyebilirim.

Ekstra gereksiz özellikleri yok diye ve arkadaki ışıklardan dolayı boşuna nefret edilen bir cihaz. Kağıt üzerinde daha güçlü donanıma sahip ama bunu saçma arayüz ve yüklü gelen uygulamalar ile baltalayan telefonlardan bence daha güzel. Premium bir hissiyatı var, metal kasa ve ön/arka cam da çok güzel, iPhone gibi diyebiliriz. Geçen 14.5-15k fiyata düşmüştü bence gayet de değer.

Geri
Yukarı