Nothing Phone 1 ekranı AMOLED mi?

A serisi (eski) bir cihazın panelinin doğruluğunun leş gibi olduğunu rahatlıkla doğrulayabilirim size ancak bu AMOLED teknolojisinden değil cihazların üzerindeki panelden, bende iPhone 6S Plus'tan A70'e geçmiştim (ikisi de eski demeyin 4 yıl önce nereden baksanız) ve A70'teki panel gerçekten renkleri yanlış ve çok sıcak gösteriyordu ancak aynı dönem S10 kullanan arkadaşımın telefonu mükemmel şekilde doğru gösteriyordu eğer yersek iki cihazda benzer teknoloji kullanıyorlardı ancak görüntü kalitesinin alakası yoktu. Nothing 1 için dersemde uzun süre kullanma şansım olmadı ancak baktığımda kendi telefonumla (iPhone 11 Pro) çok da fark yoktu.

Haklısınız hocam. Dokunmatik hissiyatı olsun görüntü kalitesi olsun muazzam güzel. Ve bir de bugüne kadar ilk kez saf Android olmasa da saf Android'e yakın bir cihaz kullanıyorum ve bugüne kadar 6 Xiaomi, 1 Samsung S21 ve bir Oppo Reno 5 cihaza verdiğim paraya cidden yazık diyorum. Aynı Apple gibi sanki kendi ekosistemi var ve inanılmaz hızlı ve güzel. Bu cihazı bir gün bozar ya da satarsam yerine alacağım tek cihaz nothing ya da Huawei olur.

Geri
Yukarı