Nothing Phone (1) Kısa Süreliğine İndirimde

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Nothing Phone (1)

Londra merkezli global teknoloji markası Nothing, özgün tasarımlı akıllı telefon ve kulaklıklarını ileri teknolojiyle tüketicilere sunmasıyla öne çıkıyor. Markanın bugüne kadar Phone (1), Phone (2) ve Phone (2a) olmak üzere 3 farklı akıllı telefon modeli Evofone distribütörlüğüyle Türkiye’de satışa sunulurken şimdi de Nothing’in akıllı telefon dünyasına “merhaba” dediği modeli için özel bir indirim kodu mevcut. […]

Devamı: Nothing Phone (1) Kısa Süreliğine İndirimde
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

MediaTek 8300'lü X6 PRO 18 bin bandınydayken SD 778G'li cihaza bu parayı vermek mantıklı gelmedi.
Geçen 14.5 civarındaydı o zaman daha makuldü ama TR'ye getiren firma 2 katı fiyata satıyor çıkış maliyetinin.

Ben kullanıyorum gayet güzel, 778G+ olması yanıltmasın arayüz bildiğin stok android, 120Hz Altına düşüp kastığını görmedim daha. Alüminyum/cam kasa, kablosuz şarj ve ekran içi parmak izi okuyucu en sevdiğim özellikleri, bence gayet güzel telefon, premium hissiyatı var gerçekten.

@Drachen R50 Düşündürücü olan nedir? Bazı insanlar gerek duymadığı işlemci gücü yerine başka şeylere öncelik veriyor, nesi garip anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı