Elektronik Nothing Phone 1 Migros mağazaları ve Online'da 15.999,95 TL

Mortis06

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4060 Ryzen 7 7735hs
Meslek
Öğrenci
Bana göre iPhone ve Samsung dışında tüm telefonlar leşdir.
Hangi segment adlığınıza bağlı.
Ülkemizde çoğu kişi Xiaomi nin alt markası olan Redmi yi kullanıyor ve bunu iPhone ile karşılaştırıyorlar.
Ben Xiaomi nin Mi Note 10 Lite modelini 4 senedir kullanıyorum, ne bir pil sorunu ne de kasma donması var.

Bana göre iPhone ve Samsung dışında tüm telefonlar leşdir. En azından uzun vadede.

15999 TL'ye IPhone'ya da adam akıllı Samsung telefon var ise uzun vadeli link atın alalım. S20 FE kullanıyorum sadece 1 gün içerisinde 3 kere ve 2 gün içerisinde toplamda 4 kere 2 ayrı serviste tamir gördü, 2 defa batarya 1 defa ekran ve 4 kere arka kapak kiti değişti, yeni takılan ekran kusurlu ve batarya ile alakalı halen sorun yaşıyorum, arka kapak halen ayrık ve ön arka kamerada toz var ve olay Samsung'un çözememesi ve kusurlu ürün raporu vermeme konusunda ısrarı yüzünden hakem heyetine geçti. Kaldı ki burada bu telefon mükemmel alın IPhone'dan üstün demedik, malum ülkede geçim sıkıntısı diye bir dert olduğu için 17000TL asgari ücret ile çalışan insanlar 6 ay karın tokluğuna çalışarak iPhone alamaya biliyor.

Bana göre iPhone ve Samsung dışında tüm telefonlar leşdir. En azından uzun vadede.

Yaklaşık 1 seneye yakın zamandır Nothing Phone 1 kullanıyorum ve hiçbir sorunu olmadı. Düzenli güncelleme alıp var olan ufak tefek noksanlıklar da gideriliyor zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi segment adlığınıza bağlı.
Ülkemizde çoğu kişi Xiaomi nin alt markası olan Redmi yi kullanıyor ve bunu iPhone ile karşılaştırıyorlar.
Ben Xiaomi nin Mi Note 10 Lite modelini 4 senedir kullanıyorum, ne bir pil sorunu ne de kasma donması var.
Bir kişi herhangi bir telefonu örnek verip 4 sene kullanıp pil sorunu, kasma, donma olmadığını yalan söylüyordur.

Lityum iyon pil var içinde hiç olmazsa pili kabul edilemeyecek hale gelir. Ha sen dersin işimi görüyor problem etmiyorum o ayrı mesele.

4 sene kullanıp pil sorunu, kasma, donma olmadığını yalan söylüyordur
Gün boyu telefonu kullanmama rağmen sabahtan akşama kadar pili yetiyor günlük kullanım ve standart oyunlarda (Clash Royale Clash of Clans gibi) kasma donma olmuyor.
3 hafta önce telefon WhatsApp kısmında dondu, güç tuşuna 1 kez basıp kilitleyince düzeldi.
Neden yalan söyleme ihtiyacı duyayım?

Gözün aydın pil 20 ye düştü :D

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-04-18-21-01-02-553-edit_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-04-18-21-01-02-553-edit_com.android.chrome.jpg
    104,7 KB · Görüntüleme: 77
Son düzenleme:
Performansı neredeyse 2 katı daha fazla olan Samsung Galaxy S21 FE 5G öneririm.

Hocam telefon önerisi için açılmadı konu zaten bu modeli almak isteyenler için açıldı, kaldı ki S21 FE'nin 2 katı daha vasat batarya performansını da göz önüne almakta fayda var. Malum bazı insanlar telefonu uzun süre dışarıda kullanıyor ve S21 FE ile arasında 2 kata yakın bir ekran süresi var.

Geri
Yukarı