Nothing Phone 2 vs Samsung S23 vs POCO F5 Pro

Bütçe
20 32

Ping35

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı Asus Dual Super Evo 4070 Super İşlemci 7600 Anakart A620M-K Ram Corsair Vengace 1x 16 gb ram Psu Asus 750w Kasa Asus Gt301 Ekran ASUS 27" VG277Q
Merhaba once bu telefonlardan birini almayı duşunuyorum. Bu 3 telefon arasında kaldım. Nothing Phone 2 vs S23 vs POCO F5 Pro arasında kaldım. Sizce hangisini almak mantıklı öncelik konuşmamız gerekirse kamerası iyi dikkat cekecek dış görünüş anlamında ortamda ilgi cekecek bir telefon istiyorum. Sizce hangisi?

S23 gibi premium bir ürün varken diğerlerinin adı bile okunmaz...

S23 her anlamda daha iyi bir cihaz, kamera & arayüz ve performans bakımından daha önde.

Bahsi geçen iki cihaz orta & üst segmenti temsil ederken Galaxy S23 amiral gemisidir.

Türkiye'de fiyat performans bakımından çok tavsiye ettiğim bir cihazdır, kendi sınıfına göre fiyatı dengeli ve estetik bir cihaz. Yongası uzun yıllar performans konusunda sizi yarı yolda bırakmaz.

Kamera, işlemci ve günlük kullanıma uygunluk sıralaması: S23 > NP2 > F5 Pro şeklinde olur.
Batarya, saf Android'e yakın bir arayüz deneyimi ve hoparlörde NP2 daha önde.
Oyun ağırlıklı bir kullanımda ise F5 Pro olabilir ama şu anki fiyatı pek f/p değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı