Notlarınızı atın

Öğeyi denetle veya Sınav olmayan ortaokullu arkadaşlarımızın ortalaması 100 oluyor. Bütün derslere giren 7/24 çalışan arkadaşlarım bile bazı derslerden düşük aldı. Varsa cidden delikanlı 9. sınıfa gidip 100 alan gelsin tebrik edelim.
9, 10, 11. sınıflardan varsa hakkıyla 100 alan herkes tebrik etsin. Ama biz 12. sınıfların %99'una yardımcı olunuyor.

Öğeyi denetle veya sınav olmayan ortaokullu arkadaşlarımızın ortalaması 100 oluyor. Bütün derslere giren 7/24 çalışan arkadaşlarım bile bazı derslerden düşük aldı. Varsa cidden delikanlı 9. sınıfa gidip 100 alan gelsin tebrik edelim.

Hocam inanması zor biliyorum. Ama Buhran... O bir canavar. Karne günü gördüm o genel ortalama yazısının sağındaki 100'ü.

Öğeyi denetle yapmak imkansız. Tebrik ederim. Ama 9. ve 10. sınıf notlarınız az iken 11 ve 12'de neden artmış? Daha mı kolay?
9. ve 10. sınıfta iyi çalışmamışımdır. Üniversitedeyim ve hala düzenli çalışma programım yok. Lisedeyken dersi derste dinler ve sınavlardan bir gün önce veya sınav günü çalışırdım.

Tabii düzenli çalışmadığım için çok pişmanım, orası ayrı.

9. ve 10. sınıfta iyi çalışmamışımdır. Üniversitedeyim ve hala düzenli çalışma programım yok. Lisedeyken dersi derste dinler ve sınavlardan bir gün önce veya sınav günü çalışırdım.

Ben de öyle çalıştım. Ortalamam 83,50 geldi. Dersi de dinlemedim. 0 edebiyat dersine girdim. Girdiğim derslerde de arkadan açıp oyun oynadım.

1616961861942.png

9. sınıfım. Bu sınavları biz geçen sene kasım ayında olmuştuk.

Adam bütün notlarını atmış. Ben bile öğeyi denetle yaparken canım çıktı. Onlara yapması zor. Ve görüntüler eskiden alınmış.
Ocak ayında bir konuda paylaşmak için ekran görüntüsü almıştım. Oradan alıp tekrar bu konuya upload ettim. (y)

Yeni konular

Geri
Yukarı