NOVA-10400F sistem alınır mı?

Rauchen

Femtopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar,

NOVA-10400F / INTEL i5-10400F / ASUS DUAL GTX 1660 OC SUPER 6GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Bu bilgisayarı almayı düşünüyorum sizce nasıldır? Gördüğünüz herhangi bir eksik ya da yanlış var mı ya da aynı fiyata daha iyi bir sistem dediğiniz tavsiyeler var mı? İyi forumlar herkese.
Alınır.
Bu fiyatta daha iyisi olacağını sanmıyorum, 9.5K'ya 2060 sistem vardı, stoklar ne durumda bilmiyorum. Aşamayacalsanız alınır.

Yani alınabilir bu aralar Mining'den kaynaklı ekran kartı yok bu yüzden pahalı herkesde biliyor artık alınabilir ama geçen aylarda donanım arşivi o tarz bir sistemi 6400 TL'ye yapmıştı donanım arşivi yaza özel sistem yapacakmış beklemenizi tavsiye ederim.

Hocam bana sanki biraz pahalı geldi buna benzer sistemler 4 ay önce 6000-6500 arasıydı hatta ben o zaman tam bu sistemi farklı bir siteden tek tek toplayacaktım vazgeçip RX 5500 XT sistem aldım fiyatların düşmesini bekleyin derim.

Fırsat beklerseniz belki 2060'lı sistem olabilir bu sistemin tek dezavantajı kasası.

ULTIMA-10400F / INTEL i5-10400F / ASUS DUAL RTX 2060 OC 6GB EVO / 16GB RAM / 500GB SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

9.5K'lık sisteme yakın derecede galiba bir tek bunu bulabildim ama ekran kartları arasında çok bir fark olmayacağını düşünüyorum o yüzden diğeri bana daha cazip gelmişti
Alınır.
Bu fiyatta daha iyisi olacağını sanmıyorum, 9.5K'ya 2060 sistem vardı, stoklar ne durumda bilmiyorum. Aşamayacalsanız alınır.
Fırsat beklerseniz belki 2060'lı sistem olabilir bu sistemin tek dezavantajı kasası.

Kasanın ne gibi bir dezavantajı var acaba

Geri
Yukarı