NOVA-5500XT vs ModArt PC-MA1 vs ModArt PC-MA2

ahmettaha124

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, bu 3 hazır sistemden hangisi daha iyi performans verir? Lutfen sadece iyi demeyin, bilen biri açıklarsa sevinirim. Bir tanesibin stogu bitmiş. Eger o daha iyise kendim toplayacagım.

NOVA-5500XT / Intel i5 10400F / ASUS DUAL RX5500 XT 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Son düzenleyen: Moderatör:
MA1 daha güçlü bir ekran kartına sahip ancak net bütçeni söyle biz toparlayalım.
kasa için en fazla 5850
MA1'i almanız daha mantıklı ekran kartı olarak 5500XT 1660'a eşit. MA1'de GTX 1660 Super var.
şimdi stok yok bende bilgisayar toplamayı bilmiyorum ma1 ne zaman gelir onuda bilmiyorum
PC-MA2'yi direk eleyin.
Ben MA1 alırdım. i5 10400F daha iyi ama MA1 daha iyi.
Şimdi açıklayayım. 5500XT 1660'a eşit. MA1'de GTX 1660 Super var.
anladım 30 dk önce stok bitti tam alıyodum benden önce birisi aldı
kasa için en fazla 5850

şimdi stok yok bende bilgisayar toplamayı bilmiyorum ma1 ne zaman gelir onuda bilmiyorum

anladım 30 dk önce stok bitti tam alıyodum benden önce birisi aldı
normalde ma 1 alıcaktım keşke biraz daha erken alsaymışım
MA1 daha güçlü bir ekran kartına sahip ancak net bütçeni söyle biz toparlayalım.
hocam sizin bir öneriniz varmı

Kasa için en fazla 5850TL.
5,857TL Böyle daha kaliteli olur PSU, SSD ve kasa. Ancak MA1 daha mantıklı baya indirimli denk geliyormuş.

hocam sizden bekliyorum tavsiye kusura bakmayın işim acil
5,857TL Böyle daha kaliteli olur PSU, SSD ve kasa.
hocam ssd m2 olsa daha iyi olmazmı zaten o benim attıgım i5 lide corsair kasa ve psu var onu direk almak aynı zaten
5, 857TL Böyle daha kaliteli olur PSU, SSD ve kasa. Ancak MA1 daha mantıklı bayağı indirimli denk geliyormuş.

MA1'i bekliyeceğim artık yapacak bir şey yok umarım fiyatı değişmez

Geri
Yukarı