Nova 6600 alınır mı?

baytuna_tr

Zeptopat
Daha fazla  
Çok oyun oynayan birisi değilim ayda yılda bir düşük gereksinimi olan oyunlar oynarım genel kullanım amacım ders çalışmak ve günlük kullanım işleri sizce nasıl olur 15k civarında başka öneriniz var mı?

Zeiron amx60 gibi sistemler de işimi görür mü

Son düzenleme:
Çok oyun oynayan birisi değilim ayda yılda bir düşük gereksinimi olan oyunlar oynarım genel kullanım amacım ders çalışmak ve günlük kullanım işleri sizce nasıl olur 15k civarında başka öneriniz var mı?

Zeiron amx60 gibi sistemler de işimi görür mü?

O bütçede başka sistem yok zaten sanırım hocam alın geçin.

Nova APU | AMD Ryzen 5 5600G | 2 x 8 GB DDR4 | 512 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com (sonradan ekran kartı yükseltmesine uygun) kullandığım pc
monitör
kullandığım set

Bahsettiğin Zeiron Amx60 Ryzen 5 3600 16gb 3200mhz 256gb+1tb Rx550 23.8" Curved Oyuncu Bilgisayarı Fiyatı, Yorumları - Trendyol buysa kesinlikle benim attıklarımı al.

Nova APU | AMD Ryzen 5 5600G | 2 x 8 GB DDR4 | 512 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com (sonradan ekran kartı yükseltmesine uygun) kullandığım pc
monitör
kullandığım set

Bahsettiğin Zeiron Amx60 Ryzen 5 3600 16gb 3200mhz 256gb+1tb Rx550 23.8" Curved Oyuncu Bilgisayarı Fiyatı, Yorumları - Trendyol buysa kesinlikle benim attıklarımı al.
Yukarıda belirttiğin sistem nasıl özelleştirme yapmam gerekiyor mu yardımcı olur musun pek bilgim yok bu konuda

Yukarıda belirttiğin sistem nasıl özelleştirme yapmam gerekiyor mu yardımcı olur musun pek bilgim yok bu konuda
özelleştirmene gerek yok. Her parça zaten hazır. Apu bir sistem bu. senin attığın sistemden daha iyi bir performans verir bu hali ile bile..(oyunlar dahil) İleriki dönemlerde sağlam ekran kartı isteyen oyunlar oynamak istersen ekran kartı slotuna ekran kartını takarsın tavsiyem rx6600 veya rx6700, işlemci darboğaz olmadan rahatlıkla verimli bir şekilde oyununu oynarsın yüksek fpslerde donmaz kasma olmaz. Film v.s izleyeceksen monitörünün ips olması alacağın görüntü kalitesinin daha iyi olmasını sağlar o yüzden ips panel seçtim monitörü senin attığın linkte paneli belirtilmemiş bile.. attığın linkteki klavye mause kulaklık falan sırf ışıklı mışıklı diye aldanıp kesinlikle alma 300 TL ye set almıştım ışıklı mışıklı gerçekten rezil. Attığım KABLOSUZ fare klavye seti son derece konforlu kullanışlı ve kabloluymuş gibi bir gecikme hızı var.

Geri
Yukarı