Nox emulatör güvenli mi?

JönnTürk

Centipat
Bluestacksdan istedğim performansı alamadım, NOX'u önerdiler. Bu program güvenli midir arkadaşlar? Sonuçta hesap bilgilerimi vs gireceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben şu an BlueStacks 5 kullanıyorum bilgisayarım orta düzey ile yüksek düzey arasında BlueStacks 4 de çok kasıyordu ve hem oyunlar hem de ilk açılış çok yavaştı BlueStacks 5'e geçince sanki HDD'den SSD'ye geçmiş gibi oldum BlueStacks 5 çok hızlı kasmıyor ve daha az RAM harcıyor denemenizi öneririm.

Hocam ben şu an BlueStacks 5 kullanıyorum bilgisayarım orta düzey ile yüksek düzey arasında BlueStacks 4 de çok kasıyordu ve hem oyunlar hem de ilk açılış çok yavaştı BlueStacks 5'e geçince sanki HDD'den SSD'ye geçmiş gibi oldum BlueStacks 5 çok hızlı kasmıyor ve daha az RAM harcıyor denemenizi öneririm.

Daha BETA aşamasında programda hiçbir şey yok, detaylar haricinde. Program Beta'dan çıktığında her şey bitmiş olacak ve güncellemeler alacak bol bol sonra kasabilir.

Daha beta aşamasında programda hiçbir şey yok, detaylar haricinde. Program Beta'dan çıktığında her şey bitmiş olacak ve güncellemeler alacak bol bol sonra kasabilir.

Beta da kalıp normal sürüme güncellemezse kasmaz ben öyle yapacağım güncelleme zorunluluğu da yok BlueStacks de.

NOX'u yükleyip debloat edin beğenmeme ihtimaliniz %1.

Hocam konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın ama debloat tam olarak nedir ve ne işe yarıyor? İnternete baktım da tam olarak istediğim cevabı alamadım/anlayamadım.

Geri
Yukarı