Nox Emulator sildikten sonra "Bu dosyayı nasıl açmak istiyorsunuz" uyarısı çıkıyor

umutdrm2148

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R57535HS
RTX4050
16GBDDR4
512GBSSD
Meslek
Gazeteci
Arkadaşlar ben Nox Emulator'ü sildiğimden beri bilgisayar açılırken sürekli bu hatayı alıyorum. Bilgisayardan tamamen kaldırmaya çalıştım ama olmadı. Bilgisayar açılırken bu dosyayı nasıl açmak istersiniz diye soruyor. Direkt Google Chrome'a tıklayınca da Nox ile ilgili bir şeyler yazıyor. Bu uyarıyı nasıl kapatırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben Nox Emulator'ü sildiğimden beri bilgisayar açılırken sürekli bu hatayı alıyorum. Bilgisayardan tamamen kaldırmaya çalıştım ama olmadı. Bilgisayar açılırken bu dosyayı nasıl açmak istersiniz diye soruyor. Direkt Google Chrome'a tıklayınca da Nox ile ilgili bir şeyler yazıyor. Bu uyarıyı nasıl kapatırım?
Eğer Windows 10 kullanıyorsanız Ctrl+Alt+Delete > Görev yöneticisi > Üst kısımdaki gezinme çubuklarından > Başlangıç ordan Nox ile ilgili şeyleri kapatınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı