Skin oluşturulmuyor veya skin kullanılmıyor

AxoLatte

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600 İşlemci
Gigabyte Amd RX570 Ekran Kartı
16GB DDR4 Ram
Asus Tuf B550 Anakart
Bilgisayarımda Microsoft Store'dan aldığım orijinal Minecraft for Windows'a girdiğim zaman başlangıç kısmında skinim Alex veya Steve olarak gözüküyor, soyunma odasına girip çıktığımda oradaki resim düzeliyor, ancak çevrim içi oyuna girdiğimde herkesin skini olmasına rağmen benimki yine Steve veya Alex oluyor. ESC'ye bastığımda yine en başta orada da aynı şekilde Alex gözüküyor oyundayken ayarlardan soyunma odasına girince ve karakterimi düzenleyip çıkınca ayarlardaki skinim düzeliyor ancak yine oyun içinde değişiklilik olmuyor. Üstelik başka karakter de oluşturamıyorum, soyunma odasında yanlarda normalde karakter oluştur butonu olması gerekirken bende yükleme ekranı oluyor.

Aynı sorun telefonumda da var. Minecraft'ı rahatlıkla kaldırabilecek iPhone XS Max kullanıyorum ve oyunu App Store'dan indirdim ancak tamamen aynı problem ile karşılaşıyorum orada da. Genellikle CubeCraft'ta oynuyorum ancak hangi sunucuya hatta realmsa bile girersem gireyim skinim düzelmiyor. Bir tek tek oyunculu girdiğimde skinimi görebiliyorum. Oyunu bir kere bilgisayarımdan silip tekrar yükledim, sorun çözülmüştü ancak oyunu kapatıp açınca tekrardan aynı sorun baş gösterdi.

Birçok video izledim ayarlardan "yalnızca güvenilir dış görünüşlere izin ver" seçeneğini kapattım ancak fayda etmedi. Normalde skinimi kendim oluşturmuştum ayrı ayrı kıyafetler ayakkabılar saçlar vs. ile, onunla alakası olabileceğini düşünüp PNG ile Java'daki skinimi içe aktardım ancak onu da kabul etmedi. Üstüne eklediğim skin sahip olunan dış görünüşler kısmında bile gözükmedi. Marketten ücretsiz bir skin paketi bulup oradaki hazır klasik skinleri denedim hatta Minecraft'ın yeni klasik skinleri olan Efe'yi falan da denedim ancak olmadı. CubeCraft'ın forumuna da bu sorunu açtım ancak yaklaşık 1 haftadır herhangi birinden yanıt yazılmadı. Bu sorunu tam olarak nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_74.png
    Screenshot_74.png
    423 KB · Görüntüleme: 11
  • Screenshot_75.png
    Screenshot_75.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 3
  • Screenshot_76.png
    Screenshot_76.png
    830,9 KB · Görüntüleme: 4
  • Screenshot_77.png
    Screenshot_77.png