Noxplayer vs LDPlayer

En iyi emulatör diye bir şey yok. Farklı durumlara göre farklı emulatörler yüksek performans verebilir. En iyisi bilgisayar kullanıp emulatörlerle bilgisayarın ömrünü azaltacağına normal telefon kullanmak. Emulatörlerin ne kadar bilgisayarın ömrünü azaltıp, içinden geçtiği bariz ortada. Ama sırf bilgisayarda Android kullanacağım diyorsanız bilgisayara 2 ci işletim sistemi gibi Android sistem kurmanızı tavsiye ederim (emulatör değil). Ha bilgisayarınız çok iyiyse zaten emulatörlerin hangisi iyi muhabbetine gerek kalmıyor.

Not: PUBG oynuyorsanız GameLoop tavsiyemdir (Android işletim sistemi kurmayı da deneyebilirsiniz). Kalan diğer durumlarda Android işletim sistemi kurmayı veya bilgisayarını üst düzey bir bilgisayarla değiştirmeni tavsiye ederim.

Burada emülatör hakkinda konuşuluyor, iPhone 15 ne alaka?

O biraz işin şakası. Herkes emulatörlerı kıyaslıyor ama insanlar emulatörler değiştiklerinde genelde arada 2 3 5 FPS farklar oluyor ve bu da stabil değil. Mesela bir oyunda Nox Player daha iyi performans verirken diğerinde başka emulatör daha yüksek performans vere biliyor. Yani bayağı işsiz boş olmalısın bu işler için.

Son düzenleme:
Hocam emulator kurmak yerine PC'ye ekstradan PrimeOS kurabilirsiniz rehberleri var. Ama eğer sorunuza gelecek olursak LDPlayer. Noxplayer'da iyi olsa da şu an LDPlayer BlueStacks'den bile daha iyi durumda.

Hocam emulator kurmak yerine PC'ye ekstradan PrimeOS kurabilirsiniz rehberleri var. Ama eğer sorunuza gelecek olursak LDPlayer. Noxplayer'da iyi olsa da şu an LDPlayer BlueStacks'den bile daha iyi durumda.

Ne PrimeOS ne BlissOS ne de ötekiler, gerçekten sağlıklı çalışmıyorlar. Hep bir eksik var veya yanıt vermiyor tarzı hatalar alıyorsunuz. Bana kalırsa emülatör daha mantıklı.

LDPlayer kullanıyorum ve memnunum. PUBG oynamak için arıyorsanız GameLoop.

Ne PrimeOS ne BlissOS ne de ötekiler, gerçekten sağlıklı çalışmıyorlar. Hep bir eksik var veya yanıt vermiyor tarzı hatalar alıyorsunuz. Bana kalırsa emülatör daha mantıklı.

LDPlayer kullanıyorum ve memnunum. PUBG oynamak için arıyorsanız GameLoop.
Sadece fikrimi belirtmiştim.

Hocam Mobilde bulunan edit programları Capcut vs. pcde aynısı olmadığı için emülatör kullanıyorum. LDplayer Android 9 sürümünü desteklediği için doğru düzgün edit yapamıyorum sürekli olarak kasıyor. Gayet de güçlü bir sistemim var ondan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum ve sonuç diğer emülatörlerde de aynı.

Hocam mobilde bulunan edit programları CapCut vs. PC'de aynısı olmadığı için emülatör kullanıyorum. LDPlayer Android 9 sürümünü desteklediği için doğru düzgün edit yapamıyorum sürekli olarak kasıyor. Gayet de güçlü bir sistemim var ondan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum ve sonuç diğer emülatörlerde de aynı.

BlueStacks deneyin bir de hocam.

Geri
Yukarı