NS009s gamepad nasıldır?

toomanynights

Kilopat
Makaleler
5
Şöyle bir şey var AliExpress'de. Fiyatı vergi dahil 250 TL. F310 bile 400 küsur olmuşken bir şans vermek istiyorum açıkçası ama internette PC'ye nasıl bağlandığıyla ilgili bir şey bulamadım. Bu X Switch mi ne öyle bir olay var ya, kol direkt Xbox kolu olarak gözüküyor, o var mı bulamadım. Forza Horizon için almayı düşünüyorum. Ne dersiniz, nasıldır? @Yener K. Hocam bir fikriniz var mı?

Bluetooth ile bağlanıyor. Xinput ise Forza vs sorunsuz tanır. Yok değilse emule programlar kullanmak gerekebilir. Bence bu paraya farklı ürün bakılabilir. Gerek sıfır gerek ikinci el daha bilindik ve TR'den ürün almak daha mantıklı geliyor. Tercih meselesi.

Şöyle bir şey var AliExpress'de. Fiyatı vergi dahil 250 TL. F310 bile 400 küsur olmuşken bir şans vermek istiyorum açıkçası ama internette PC'ye nasıl bağlandığıyla ilgili bir şey bulamadım. Bu X Switch mi ne öyle bir olay var ya, kol direkt Xbox kolu olarak gözüküyor, o var mı bulamadım. Forza Horizon için almayı düşünüyorum. Ne dersiniz, nasıldır? @Yener K. Hocam bir fikriniz var mı?
Çok dandik gözüküyor.

Çok dandik gözüküyor.
Çakma zaten, başka satıcılarda kutusuz ve kutulu olarak ayrı ayrı satılıyor.
Gamepadler çok pahalı Türkiye'de. 400, 500 hata 600 TL'ye her türlü öneriye açığım. F310 hariç, Forza'da eli çok yoruyor. Trust GXT540'ı da şu an kullanıyorum ama kötü durumda, ölü bölgesi çok fazla olmaya başladı.

Linkteki kol Nintendo Switch uyumlu gözüküyor. Kalite olarak ise vasat.

Yeni konular

Geri
Yukarı