Stratus+ gamepad nasıldır?

cakomen

Picopat
Daha fazla  
Stratus+ gamepad kullanan var mı oyunlarda tuşlar eksik ya da atamaları olmayan tuşlar var nasıl ayarlandığı hakkında yardımcı olabilir misiniz? İlk kez gamepad aldım alırken de orta üstü bir şey olsun rahat edeyim dedim kullanamıyorum. FIFA ve Assassin's Creed'de denedim. AC2 de sorunu çözmüş gibiyim ama onda da tırmanmayı yapamıyorum. Yardıma ihtiyacım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kötü bir kol olduğunu sanmıyorum. Steel Series firmasının ara birim cihazları genellikle kaliteli oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bağlantıdaki yazılımı yüklemenizi öneririm. Bu Xbox dışındaki kontrolcülerin oyunları tanıması için gerekli.

Steam input için destek sağladığından, ayrıca şu ayarı açmanız gerekebilir. Veya kontrolcüyü direkt Xbox kolu olarak da algılıyor olabilir. Genellikle Xbox alternatifleri 1000-2000 arasına satılan kontrolcülerde bu destekler oluyor. Destek olsa bile yukarıdaki yazılımı yükleyin. Eski oyunların tanımadıkları oluyor. Bu sorunları çözer.

AC2 direkt olarak kontrolcü desteklemiyor. Onun için bir mod yüklemeniz gerekiyor.

Kötü bir kol olduğunu sanmıyorum. SteelSeries firmasının ara birim cihazları genellikle kaliteli oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bağlantıdaki yazılımı yüklemenizi öneririm. Bu Xbox dışındaki kontrolcülerin oyunları tanıması için gerekli.

Steam input için destek sağladığından, ayrıca şu ayarı açmanız gerekebilir. Veya kontrolcüyü direkt Xbox kolu olarak da algılıyor olabilir. Genellikle Xbox alternatifleri 1000-2000 arasına satılan kontrolcülerde bu destekler oluyor. Destek olsa bile yukarıdaki yazılımı yükleyin. Eski oyunların tanımadıkları oluyor. Bu sorunları çözer.

AC2 direkt olarak kontrolcü desteklemiyor. Onun için bir mod yüklemeniz gerekiyor.

Bilgilendirmeler için çok teşekkürler hocam.

Geri
Yukarı