Ntbss Easy Anti-Cheat "10011" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Alqadrous

Femtopat
Yer
İstanbul/Bağcılar
Daha fazla  
Meslek
Rap Sanatçısı
Ekran kartı
GT 525M
Merhaba, Temmuz'un başında Naruto to boruto: Shinobi striker oyununu aldım ve indirmeye çalıştım oyun gayet düzgün bir şekilde indi fakat oyunu açmayı denediğimde Easy Anti-Cheat 10011: Oyun başlatılamadı(2) adlı hatayı aldım. Yaklaşık 7 gündür hatayı çözmekle uğraşıyorum.

Denediğim çözümler şu şekilde:
  • Windows'u resetlemek...
  • Easy Anti-Cheat'i kaldırmak, tekrar yüklemek...
  • Easy Anti-Cheat'i onarmak...
  • Oyunu silip, tekrar yüklemek...
  • Hizmetlerden oyunu ve Eac'ı otomatik/manuel olarak ayarlamak...
  • Windows güvenlik duvarından oyunu istisna olarak eklemek...
Bu çözümler çoğunlukla internette gösterilen çözümlerdi fakat hiçbiri işe yaramadı. Bilgisi olan birisi yardım ederse çok sevinirim, bayağıdır oynamak istediğim bir oyun.

unknown.png

(Oyunu daha önce bir kez başarılı şekilde çalıştırdım.)

unknown (1).png

(Saat farkına bakarsanız anlayabilirsiniz. Bir daha hiç başarılı başlatamadım, oyunun başlatıcısı yüklenme esnasında yarısında kapanmıştı ve oyunu başlatmıştı.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Temmuz'un başında Naruto to boruto: Shinobi striker oyununu aldım ve indirmeye çalıştım oyun gayet düzgün bir şekilde indi fakat oyunu açmayı denediğimde Easy Anti-Cheat 10011: Oyun başlatılamadı(2) adlı hatayı aldım. Yaklaşık 7 gündür hatayı çözmekle uğraşıyorum.

Denediğim çözümler şu şekilde:
  • Windows'u resetlemek...
  • Easy Anti-Cheat'i kaldırmak, tekrar yüklemek...
  • Easy Anti-Cheat'i onarmak...
  • Oyunu silip, tekrar yüklemek...
  • Hizmetlerden oyunu ve Eac'ı otomatik/manuel olarak ayarlamak...
  • Windows güvenlik duvarından oyunu istisna olarak eklemek...
Bu çözümler çoğunlukla internette gösterilen çözümlerdi fakat hiçbiri işe yaramadı. Bilgisi olan birisi yardım ederse çok sevinirim, bayağıdır oynamak istediğim bir oyun.

Eki Görüntüle 1443565

(Oyunu daha önce bir kez başarılı şekilde çalıştırdım.)

Eki Görüntüle 1443570

(Saat farkına bakarsanız anlayabilirsiniz. Bir daha hiç başarılı başlatamadım, oyunun başlatıcısı yüklenme esnasında yarısında kapanmıştı ve oyunu başlatmıştı.)

Bende Fall Guys'a bu hatadan dolayı giremiyorum ya bilen varsa lütfen yardımcı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı