NTFS mavi ekran hatası

VivaLaVida

Decapat
Daha fazla  
RDR2 oynarken oluyor genelde. Ama ara ara atıyor RDR ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Minidump dosyasına bir göz atabilirseniz çok makbule geçer.

@Plyra mavi ekran sorunlarıma sizin gibi detaylı bakan yok bir bakabilir misiniz?

RDR2 oynarken oluyor genelde. Ama ara ara atıyor RDR ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Minidump dosyasına bir göz atabilirseniz çok makbule geçer.

@Plyra mavi ekran sorunlarıma sizin gibi detaylı bakan yok bir bakabilir misiniz?

NTFS.sys disk arızasına işaret eder. HD Tune Pro ile health sekmesini paylaşır mısınız?

NTFS.sys disk arızasına işaret eder. HD Tune Pro ile health sekmesini paylaşır mısınız?

Baktım ama herhangi bir hata göremedim. 3 disk kullanıyordum. 2 SSD 1 HDD vardı. HDD olan devamlı gidip gidip geliyordu. Yüksek ihtimalle kablosunda temassızlık vardı onu çıkardım. O yüzden vermiş olabilir mi mavi ekranı?

Baktım ama herhangi bir hata göremedim. 3 disk kullanıyordum. 2 SSD 1 HDD vardı HDD olan devamlı gidip gidip geliyordu. Yüksek ihtimalle kablosunda temassızlık vardı onu çıkardım. O yüzden vermiş olabilir mi mavi ekranı?

Olabilir.

Geri
Yukarı