Çözüldü ntfs.sys Mavi Ekran Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Netzwerke

Decapat
Daha fazla  
PUBG falan oynarken bir süre sonra bazen uzun süre sonra bazen hemen alıyorum. Farklı şekillerde mavi ekran veriyor. OS'dan kaynaklı değil çünkü kaç kez Win10 yaptım Win7 geri döndüm. Win10'da durmadan mavi ekran veriyordu. O yüzden Win 7 kurdum böyle çok daha az sayılı mavi ekran hatası var. Who crashed uygulamasından da neden mavi ekran yediğimi atacağım.

......PNG

Ben kablolu sürücümü daha bugün kaldırıp manuel kurdum.
Bu arada Windows'un kendi driver verifier ını kullandım yeniden başlattıktan sonra cpu kullanımı 80-100 arası pc aşırı yavaş şuan.
geri yükleme yaparak düzelttim cpu kullanımını ama yeni mavi ekranlar aldım onlarıda ekliyorum.
ekleyemedim geri yükelme yaptığım için ama hata kodunda driver_irql_not_less_or_equal gibi bişi yazıyordu. altındada hidparse.sys yazıyordu yardım!
Hocam nasıl düzelttiniz?

Arkadaşlar sorun çözüldü sanrım bayağıdır almıyorum mavi ekran teşekkür ederim yardımlarınız için. Alırsam yazacağım.
1 gündür yapmıyordu şimdi yine yaptı.
Ama şu an bir ayar değiştirdim sıkıntı yok gibi bakalım.

Merhabalar nasıl çözdüğünü belirtmemişsin. Nasıl çözdün anlatabilir misin?

beyler monster abra a5 bilgisayarımda sürekli mavi ekran alıyorum daha önce servise yolladım anakart değişti. ama belli bir süre sonra tekrar almaya başladım dmp dosyalarıma baktığımda Ntfs.sys ve ntoskrnl.exe olduğunu görüyorum forumlara baktım ama hiçbir şey bulamadım. bilen anlayan var mı art arda defalarca alıyorum bir cs 2 rekabetçisinde 3 sefer aldım yardımcı olursanız sevinirim.

beyler monster abra a5 bilgisayarımda sürekli mavi ekran alıyorum daha önce servise yolladım anakart değişti. ama belli bir süre sonra tekrar almaya başladım dmp dosyalarıma baktığımda Ntfs.sys ve ntoskrnl.exe olduğunu görüyorum forumlara baktım ama hiçbir şey bulamadım. bilen anlayan var mı art arda defalarca alıyorum bir cs 2 rekabetçisinde 3 sefer aldım yardımcı olursanız sevinirim.
Yeni konu aç ve beni etiketle.

Geri
Yukarı