Çözüldü NTLite ile düzenlenen Windows için sürücüleri yedekleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

popos

Picopat
Yer
System76
Benim sistemimdeki sürücüler sanırım Windows'a talimat veriyor, o yüzden Driver güncelleyici programlar ile kendi driverlarımı bulamıyorum. Şu andaki bütün driver'larımı nasıl yedekleyebilirim? NTLite ile düzenleyip kullanacağım da.

@AJFA

1. Driver güncelleyici programlar zaten kullanmayın. Driver güncelleyici programlar ile yaşadığınız sorunlara çözüm üretmek yerine direkt kullanmamanızı öneriyorum.
2. Yedeklemek yerine sürücülerinizin kurulum paketlerini harici bir disk veya USB bellekte tutmanızı öneririm.

Bileşenlerinizi veya eksik sürücülerin donanım kimliklerini bizimle paylaşırsanız gerekli işlemlerde yardımcı oluruz.

1. Driver güncelleyici programlar zaten kullanmayın. Driver güncelleyici programlar ile yaşadığınız sorunlara çözüm üretmek yerine direkt kullanmamanızı öneriyorum.
2. Yedeklemek yerine sürücülerinizin kurulum paketlerini harici bir disk veya USB bellekte tutmanızı öneririm.

Bileşenlerinizi veya eksik sürücülerin donanım kimliklerini bizimle paylaşırsanız gerekli işlemlerde yardımcı oluruz.

Hocam kurulum paketini nasıl USB'ye atacağım? Kurulum paketi nerede ilk olarak?

Kurulum paketinden kastım sisteminizin sürücüleri. Bunları bulamıyorsanız bahsettiğim rehberlere göre donanım kimliklerini veya biliyorsanız bileşenlerinizi yazın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı