Rehber NTLite ile Update entegre etme

va7eyla

Decapat
Makaleler
3
Daha fazla  
Not = kullandığım Windows dili İngilizce olduğu için, NTLite dil ayarı da İngilizce kalmıştır.
// Elimden geldiğince detaylara girdim... // yazı ile detaylandırmayacağım. Her şey görsellerde anlatılıyor...

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

9.png

10.png

11.png

12.png

13.png

11232.png

16.png

17.png

18.png

19.png

20.png

21.png

22.png

23.png

24.png

Son düzenleme:
Dayi ellerine saglik da GNU slas Linux varken gereksiz gibi.
Linux sistemini tanımayanlar ve kullanamayanlar var ülkemizde...
Microsoft ve Windows çok daha yaygın olarak kullanılıyor.
Ben ise, Microsoft'un Windows işletim sistemlerini, en yalın hale getirip, kullanımı hızlı ve stabil hale getiriyorum. // Her şey istediğim gibi, istediğim şekilde... // Şuan kullanmakta olduğum sistem Win10 Pro, fakat en az Windows LTSC 2019 kadar hızlı ve stabil çalışıyor.
Anlatım yapmak istedim ve yaptım, ilgilenenler olacaktır.
Sonrasında belki, Windows.iso dosyasından neleri çıkarıp, hangi ayarları yapacaklarınıda böyle resimlerle anlatırım. // Saygılarımla...

Linux sistemini tanımayanlar ve kullanamayanlar var ülkemizde...
Microsoft ve Windows çok daha yaygın olarak kullanılıyor.
Ben ise, Microsoft'un Windows işletim sistemlerini, en yalın hale getirip, kullanımı hızlı ve stabil hale getiriyorum. // Her şey istediğim gibi, istediğim şekilde... // Şuan kullanmakta olduğum sistem Win10 Pro, fakat en az Windows LTSC 2019 kadar hızlı ve stabil çalışıyor.
Anlatım yapmak istedim ve yaptım, ilgilenenler olacaktır.
Sonrasında belki, Windows.iso dosyasından neleri çıkarıp, hangi ayarları yapacaklarınıda böyle resimlerle anlatırım. // Saygılarımla...
Bunu kuracagina LTSC kur direkt. Hem onun destegi 2032 yilina kadar falan.

Bunu kuracagina LTSC kur direkt. Hem onun destegi 2032 yilina kadar falan.
Ben sıkıldıkça sistem değiştiriyorum zaten, Elimde güncel olarak ve editlediğim sistemler;
Win10-Pro (en-Us)
Win10-LTSC (en-Us)
Win11-Pro (tr-Tr)
İngilizce kullanmaya yeni başladım, yakında windows 11 iso dosyasını da ingilizce olarak editlerim.

Anlatımlarda 3. Aşama olan Gereksiz bileşenleri kaldırmaya geçiyorum. Bunun için ingilizce sürüm ve anlatım zor olur diye, Türkçe sürüm kuruyorum. Birazdan ekran görüntüleri almaya başlayacağım. :) :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı