Rehber NTLite ile Windows 10 Lite/Performans sistem hazırlama v3

Hocam benim mac bilgisayarım var bu hatayi alıyorum biri bana dediki bunun yüzünden bu sorunu nasıl coze bilirim elle yükseltmeleri sildiğim için dedi sorun şu hzzh4es.png
MacOs hakim olmadığım bir sistem. Sorun hakkında net bir şey diyemiyorum. Ancak dediğiniz gibi elle yükseltme dosyalarına ihtiyaç duyabilir. Yeni konu açıp sorarsanız bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Hocam elle yukseltme nasıl yapılıyor biliyor musunuz?
Hocam soruyu tam olarak anlamadım. Şunu mu soruyorsunuz;

Hocam toolbox u direk ISO kurarken kurdurtabilir miyiz hiç internetle uğraşmadan sizin toolbox unuzdan indirme yapmak istiyorum ve 2. sorum var Dual boot olarak kurulabilir mi performans karşılaştırması yapıcağımda

Hocam toolbox u direk ISO kurarken kurdurtabilir miyiz hiç internetle uğraşmadan sizin toolbox unuzdan indirme yapmak istiyorum ve 2. sorum var Dual boot olarak kurulabilir mi performans karşılaştırması yapıcağımda
Hocam Toolbox'ı ISO'nuza entgre etmeyi soruyorsanız edebilirsiniz. Windows Editleme bölümünün sonunda yer alan katılımsız bölümünde online ve offline kurulumu mevcuttur.
Kurulum uğraştırmasın diyorsanız katılımsız kurulumunu mevcut. İndirmek için aşağıdaki linke bakın.
Dual boot için aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz.

Sağ olun hocam da ben bu .setup uzantılı dosyayımı entegre edeceğim yoksa uygulamayı kurup onumu entegre edeceğim bir de bir konunuzda bu entegre işlemi ile ilgili bir şey yazdıysanız konu adını söyler misiniz pek bir şey anlamadım çünkü

Hocam bir de rehbere bakarken
3 - Boot Ekranında Sistem İsmi Nasıl Değiştirilir?
1 - "2.bölüm 8.1 kısmında" bahsettiğim sorun ile karşılaştıysanız. Burada işlemleri uygulayınız.
2.1 - CMD yönetici olarak çalıştırın ve aşağıdakileri yazın.
2.2 - bcdedit
2.3 - bcdedit /set {current} Description "Windows 11" (Kırmızı yazdığım yere ne yazarsanız Boot ekranında görürsünüz)
Bunu 7 dede yapsak olur değil mi

Son düzenleme:
Denemedim ancak sorun olacağını düşünmüyorum. Windows 10 yazan yazı Windows 11 olarak düzeltiyorsa farklı bir isim de yazılabilir.
Aşağıdaki bölümden 56 numaralı işlemden 25 - 26 -27 bölümlerine bakın. Yakın zamanda o bölümle ilgili video anlatım yapacağım.

Technopat'ta anlatımı da mevcuttur. Ayrıca bu konuya da bakabilirsiniz.

Yani önce Windows'umu kurmalıyım Windows 7'te toolbox setup u çalışmıyor çünkü

Yani önce Windows'umu kurmalıyım Windows 7'te toolbox setup u çalışmıyor çünkü
Hocam Toolbox Windows 10 ve 11 sistemler içindir. Windows 7'de sıkıntı yaşatır. Renklendirme komutları Windows 8.1'de bile çalışmıyor. 10 sisteminiz varsa toolbox.setup ile kurabilirsiniz. Diğer yöntemler imaja entegre etmek için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…