Rehber NTLite ile Windows 10 Setup Düzenleme

Setup alanında dosyaları değiştirdikten sonra klasörü kapatmayı unutmayın. Dosya gezgini Setup dosyalarının çıkarıldığı klasörü kullanırsa NTLite hata verecektir.
Ayrıca konu içerisinde herşeyi detaylı bir şekilde anlattım.
@OgnitorenKs ...ben altta dikdörtgen içine aldığım yerleri de editlemek, düzenlemek istiyorum...
Size güzel haberim var. İstediğiniz şeyi yapmayı bugün sistem dil dosyalarını karıştırırken tesadüfen buldum. Şimdi sözleşme bölümü dosyası setup bölümünün içinde değil bizzat sistemin kendi içerisinde yer alıyormuş. Lafı uzatmadan nasıl değiştireceğinizi anlatıyorum. Bunun da anlatımını hiçbir yerde bulamazsınız.

1. İşlem yapmak istediğiniz Windows sürümünü NTLite ile açıyoruz.
  2. Kaynak bölümünden işlem yaptığımız Windows sürümü üzerine sağ tıklayıp "Bağlama dizinini keşfet" diyoruz.
  3. Açılan pencereden "Windows > System32 > tr-TR > Licenses açıyoruz. İçerisinde 3 adet klasör var. Bu klasörlerden bir tanesini içini açarak "license.rtf" dosyasını masaüstüne kopyalıyoruz. İçeriğini siliyoruz ve istediğimiz şeyleri yazdıktan sonra kayıt ediyoruz.
  4. 3 adet klasörün içini açıyoruz ve "license.rtf" dosyasını Unlocker ile siliyoruz.
  5. Daha sonra sildiğimiz dosyaların yerine düzenlediğimiz "license.rtf" dosyasını atıyoruz ve geri kalan işlemleri tamamlıyoruz.

Son düzenleme:
Dost şimdi ben sadece fotoğraf değiştireceğim. ISO'yu oluştur seçeneğini seçmezsem ne olur? Ve diyelim ben ISO oluşturacağım yaptığımız Windows'u da NTLite'a eklemem gerekir mi? (yani uygula kısmını açar mısın dost)

ISO oluştur işlemini uygula kısmında yapmadıysanız. Windows kurulum dosyalarının olduğu klasörü NTLite yeniden gösterip üst menüden ISO oluştur seçeneğiyle işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

ISO oluştur işlemini uygula kısmında yapmadıysanız. Windows kurulum dosyalarının olduğu klasörü NTLite yeniden gösterip üst menüden ISO oluştur seçeneğiyle işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Kendi yaptığım Windows'u çıkardığım klasör mü?

Dost zahmet olacak ama şu setup hakkında bir videon varmı? bana çok karmaşık geldi ?

Merhabalar hocam.Resource Hacker da fotoğrafı 1024x768 çözünürlüklü fotoğrafla değiştirmeme rağmen fotoğraf gözükmüyor.Kurulum ekranında fotoğraf 1 saniyeliğine gözüküp gidiyor ve sistem reset atıyor,bunun bir çözümü varmıdır ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…