Rehber NTLite ile Windows 11 Düzenleme

Hocam bu Windows 11 ISO dosyasını Dosya Gezgini'ne bağlayarak yükseltme biçiminde yükleyebiliyor muyuz yoksa sadece temiz kurulumla mı oluyor?
Güncelleme işlemi için gerekli olan dosyaları silmedim. Ancak güncelleme yoluyla kurulumu test etmedim.

Windows 11 indirme linki güncellendi. Sistem içine toolbox'ın yeni sürümü entegre edildi. Güç seçeneklerini hızlıca değiştirmek için hazırladığım Powerchoice tollbox eklenmiştir. Sistem ilk açıldığında gelen komut ekranlarını kapatmayın son düzenlemeleri yaptıktan sonra otomatik kapanırlar.
Değişiklikler konu içinde anlatılmıştır.

@kerem2018
Hocam bu mesajda son bölümü mesajları kontrol ederken yeni fark ettim. Son bölümü tam anlamadım. Biraz daha açarsanız bir çalışma yapabilirim. İstediğiniz şey formattan sonra temel programların indirilip kurulması mı?

Son düzenleme:
Evet NTLite ile Unattend entegre edilebiliyor. Biliyorum fakat unattend nasıl yapılır bilmiyorum.

Evet NTLite ile Unattend entegre edilebiliyor. Biliyorum fakat unattend nasıl yapılır bilmiyorum
Sessiz kurulum parametresini ekleyerek katılmsız kurulum yaptırabilirsiniz. Bazı programlarda maalesef bu parametre bulunmuyor. Örneğin; Format Factory. NTLite yanına küçük bir yardımcı toolbox yapıyorum. İstediğiniz şeyi eklemeye çalışacağım. Katılımsız programları seçip sisteme entegre edilmesini sağlayabilirim. Sorunuzu not olarak aldım. İstediğiniz program var ise yazabilirsiniz.
Aşağıdaki konularda katılımsız dosyalar nasıl hazırlanır ve eklenir detaylarıyla anlatmıştım.
Rehber: Komut dosyası ile katılımsız kurulum oluşturma
Rehber: Microsoft Office katılımsız yapma

Teşekkürler emeğinize sağlık. Güncelleme22000.348 mi içeriyor?

Sizin üzerinde çalıştığınız 318 doğru mu?
Son yayınladığım 318. Dediğim gibi update dosyalarını Microsoft Update Catalog henüz vermedi. Bir kaç gün içinde UUP üzerinden indirdiğim güncelleştirmeleri entegre ederek linkleri yenileyeceğim.
Sizin üzerinde çalıştığınız 318 doğru mu?
Aslında benim paylaştığım sürüm son kullanıcı için en güncel olanı. 348 sürümü ön izleme sürümüdür.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…