Rehber NTLite ile Windows 11 Düzenleme

Denedim kullanıcıda yöneticilik yetkisi olmasına rağmen yok diyor ve değiştiremiyorum.

Denedim kullanıcıda yöneticilik yetkisi olmasına rağmen yok diyor ve değiştiremiyorum.
Hocam admin hesabını aktifleştirip oradan kaldırmayı deneyin. Kaldırdıktan sonra pasife alırsınız.

hi , sadece iso'yu oluştururken hangi .bat dosyasını kullanmanızı önerdiğinizi merak ediyorum.

OgnitorenKs.Startup.bat ?

Sanırım win 11 reg tweaks ile birlikte geliyor?

Veya Sonislem.bat

hi , sadece iso'yu oluştururken hangi .bat dosyasını kullanmanızı önerdiğinizi merak ediyorum.

OgnitorenKs.Startup.bat ?

Sanırım win 11 reg tweaks ile birlikte geliyor?

Veya Sonislem.bat
Windows 11 = OgnitorenKs.Startup.bat

Sunduğum hazır sistemin içine eklediğim için tekrardan kullanılması gerekmez.

Versiyon 1.8 sürümü yayınlandı.

Genişletilmiş liste

Sistem hakkında

[CODE title="Versiyon 1.8 sürümü içeriği;"]
-----------------
► Versiyon 1.8 -
-----------------
Yayınlanma Tarihi: 08.01.2022

• Wifi Crack bölümü eklendi.
• Bu bölümde sisteme girdiğiniz Wifi liste ve şifrelerini görebilirsiniz.
• Çalışmasını toolbox'a eklediği için Archley'e teşekkür ederim.
• Simge hatasını düzelt bölümüne yeni parametre eklendi.
• Explorer Resetten sonra Explorer'ın açılmama hatası giderildi.
• FAT32 to NTFS bölümü ana ekrandan ayrıldı. Yeni bölümde artık diskleri ve isimlerini görerek rahat bir şekilde işlem yapabilirsiniz.
• Sistem hakkında bölümünün tüm komutları yenilendi. Eklenenler;
• Windows 11 beta sürümlerinde Microsoft tarafından wmic uygulaması kaldırılmasından dolayı oluşan hata düzeltildi.
• Saat dilimi
• HDD/SSD disk bilgisi
• Kullanıcı Hesap Yönetimi bölümünde 7 numaralı bölümün kodları yenilendi.
• "Çoklu indirme" bölümü "Listeyi Genişlet >>>" olarak değiştirildi. 52 işlem numarası "Z" olarak değiştirildi.
• Liste genişletildiğinde Bonus bölümünde de programlar göreceksiniz. Bu bölümde zamanla yapılacak eklemeler için boş alanlar bıraktım.
• Liste genişlet seçildiğinde artık çoklu seçim yapacaksanız. İki işlevi bir arada sundum.
• Online katılımsız bölümündeki program listesi güncellendi.
• Mem Reduct yazılımı eklendi. Sessiz kurulum için Autoit ile script hazırladım.
• Python / Microsoft Office 2019 / Stellarium / Recuva;
• AOEMI Partition Assistans / Python / PhyCharm;
• Visual Studio Code / Github / Git / İnternet Download Manager
• World Of Tanks / Genshin Impact / Valorant oyunları eklendi.
• TaskbarX bölümündeki kod hatası giderildi.
• Signal indirme linki yenilendi. (5.26.1 > 5.27.1)
• Steam indirme linki yenilendi.
• Edge indirme linki yenilendi. (v96 > v97)
• Libre Office indirme linki yenilendi. (7.2.4 > 7.2.5)
• Krita indirme linki yenilendi. (5.0.0 > 5.0.2)
• ShareX indirme linki yenilendi. (13.6.1 > 13.7.0)
• K-Lite indirme linki yenilendi. (16.6.5 > 16.7.0)
• Hibit Uninstaller indirme linki yenilendi. (2.7.15 > 2.7.35)[/CODE]

Son düzenleme:
Hocam Lite ve Pro arasında ne fark var?
Hocam Lite ifadesini düzenlediğimiz sistemler için kullanıyoruz. Pro ise Windows sürümüdür. Siz Düzenlenmiş ve düzenlenmemiş sistemler arasındaki farkı soruyorsanız. Düzenlenmiş sistemlerde Microsoft'un Windows içindeki bazı gereksiz servislerini kapatarak daha stabil bir Windows kullanım deneyimi sunması sağlanır.

Sürümler hakkında bilgi almak istiyorsanız. Aşağıdaki siteye bakınız. Windows 11'de de benzer şekildedir.

Şu anda sistem güncel olarak sorgusuz sualsiz (Microsoft hesabı, internet, Tpm) sormadan direk kuruluyor mu?
Setup bölümüne eklediğim ByPass aracını çalıştırıp. Sorunsuz kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Setup bölümüne eklediğim bypass aracını çalıştırıp. Sorunsuz kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Bu aracı nerede çalıştıracağım? Yani direk sorunsuz kurulum yapılmıyor mu? Kurulum esnasında mı çalıştırmamız lazım? Bir de Source klasörünün içine bir şey atılıyor sanırım atlatmak için, doğru mu?
Setup bölümüne eklediğim bypass aracını çalıştırıp. Sorunsuz kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Bu şekilde hem internet bağlantı sorununu hem de Microsoft'e hesap sorgusunu geçebiliyor muyuz?

Son düzenleme:
Benim hazırladığım sistemi kuracaksanız Sources klasörü içerisine bir şey atmanız gerekmiyor. Kendiniz hazırlıyorsanız sunduğum boot.wim dosyasını indirip değiştirmeniz gerekiyor. ByPass aracıyla ilgili bilgi aşağıda.
Bu şekilde hem internet bağlantı sorununu hem de Microsoft'e hesap sorgusunu geçebiliyor muyuz
İnternet bağlantı sorunu yaşıyorsanız onunla ilgili henüz bir düzenleme yapmadım. Microsoft hesap sorgusundan kurtulmak için internetsiz kurulum yapmayı deneyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…